Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Krvavý záda jdou za postupem!

« zpět na seznam

24.7.2020

Krvavý záda jdou za postupem!

Předposlední hrací večer 7. ABL Tišnov opět patřil týmu Krvavý záda. Druhé vítězství v řadě jim zajistilo první místo v celkové tabulce a ztrátu, kterou měli na první místo, dokázali otočit ve svůj prospěch. Nic však ještě není rozhodnuto. Stále nás čeká finálový hrací večer, který má své kouzlo a dost často se tabulka mění každým zápasem.

Jak jsme již říkali první místo obsadily Krvavý záda (81 b.). Z vedoucí pozice pánové sesadili Trylyjon chib (75 b.), pro které tento hrací večer byl nejméně vydařený. Po malých krůčcích se k první dvojici prokousávají Pitbulli (72 b.). Druhá polovina tabulky patří týmu Shellaci (55 b.). Na pátém místě se nachází Dietáři (52 b.). Tabulku uzavírá Nejistá sezóna (40 b.), která bohužel poslední dva zápasy dohrávala pouze ve dvou hráčích.

Statistikám jednotlivců kraloval Marek Homola (Pitbulli), který si zapsal výborný průměr 208,80. S takovými výkony by se určitě neztratil ani ve 2. lize. Markovi patřil i nejvyšší nához 228, a aby toho nebylo málo, získal i všech 5 bodů pro svůj tým. Nejlepší ženou hracího večera se stala Veronika Kadeřábková (Shellaci) s průměrem 135,20. Nejvyšší týmový průměr zaznamenali Pitbulli 468,60. Nejlepší týmovou hrou se pyšní Krvavý záda a to krásným náhozem 542. Na výsledky se můžete povídat ZDE.

Pátý hrací den 7. ABL Tišnov máme za sebou a už nás čeká pouze finálový večer, který se bude konat 4.8. 2020 v 18:30 u nás na centru Xbowling Tišnov.

Váš Xbowling Team - bowling Tišnov