Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Krvavý záda se opět hlásí o slovo!

« zpět na seznam

5.7.2020

Krvavý záda se opět hlásí o slovo!

Do druhé poloviny posunuté jarní části ABL nám vstoupila 7. ABL Tišnov. Už se pomalu blížíme do finále, a tak je na čase, aby týmy začaly podávat maximální výkony, které jim zajistí uspokojující místo v tabulce. Tabulku máme aktuálně rozdělenou na dvě části, ve kterých mají týmy minimální bodové rozdíly. O slovo se opět hlásí tým Krvavý záda, který už jeden hrací večer vyhrál, a teď vyhrál další a přitvrzuje tak boje o první místo.

První část tabulky je relativně v bezpečí a dá se říct, že o první trojici je skoro rozhodnuto. OVŠEM! Není rozhodnuto o konečném pořadí, protože všechny tři týmy mají rozhodně vítězné ambice. Aktuálním lídrem tabulky je tým Trylyjon chib (64 b.). O pouhé tři body méně mají Krvavý záda (61 b.), kterým patří druhé místo. Tuto trojici potom uzavírají Pitbulli (56 b.), kteří jsou na třetím místě a své tréninkové hodiny značně úročí! Následuje menší bodová prodleva a další tři týmy. Na čtvrtém místě jsou aktuálně Shellaci (42 b.). O dva body méně mají Dietáři (40 b.), kteří zažívají skoro celkovou týmovou obměnu. Na šestém místě je Nejistá sezóna (37 b.), kterou od 4. místa ale dělí pouze 5 bodů!

Nejlepším hráčem kola byl Aleš Navrátil (Trylyjon chib), s průměrem 188,80 a nejvyšším náhozem 237. Nejlepší ženou kola byla Pavča Procházková (Nejistá sezóna), s průměrem 141,20. Nejužitečnější hráči byli Jirka Toman (Krvavý záda) a Mara Homola (Pitbulli). Oba hráči získali všech 5 bodů. Týmově zahrál nejlépe tým Krvavý záda, který zahrál průměr 458,00. Nejvyšší nához zahráli ovšem Shellaci, kteří se blýskli náhozem 506. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Čtvrté kolo je za námi. Páté kolo nás čeká 21. července18:30 na našem centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit.

S dovolením si Vás dovolíme ještě pozvat na jeden z našich turnajů. V prvé řadě je to netradiční LOW-GAME, který je obdobou vánočního Štěpánského turnaje. Účelem turnaje je zahrát co nejmenší nához, takže ideální turnaj pro všechny, kteří ještě nikdy nehráli žádný turnaj jednotlivců. Vzhledem k obdobě vánočního turnaje, tak vánoční atmosféru zkusíme připodobnit a budeme nadělovat dárky! Ve hře je bowlingová koule, permice na bowling a hodiny s trenérem ZDARMA! Ceny se budou losovat, takže se stačí jen přihlásit ZDE.

Druhým turnajem je obdoba klasické ABL, ale jedná se o Letní Tišnovskou Devítkovou Ligu 2020. Hraje se klasickým způsobem jako ABL, ale pokud hodíte 9 kuželek, zapisuje se vám STRIKE! Takže čísla mají najednou vyšší všechny týmy! Výhodou turnaje je, že nemusíte hrát v čistě ABL složení, ale můžete poskládat týmy dle představ a potřeb a sympatií. Není tedy vázáno na týmovou příslušnost v ABL! Přihlásit se můžete ZDE.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov