Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Krvavý záda vítězí v prvním kole 7. ABL Tišnov

« zpět na seznam

3.3.2020

Krvavý záda vítězí v prvním kole 7. ABL Tišnov

V pondělí se rozběhla 7. ABL Tišnov, která odstartovala svoji sezonu pro jaro 2020. V sedmé lize nezůstal kámen na kameni, a tak jsme přivítali hned několik nových týmů. Nejlépe první kolo zvládl tým Krvavý záda, která aktuálně drží první příčku sedmé ligy.

V lize se objevilo hned několik nových tváří. Prvním týmem jsou Krvavý záda (19 b.), který se umístil na prvním místě. Pitbulli (14 b.) jsou téměř úplnými nováčky, a tak zápis do soutěže začali druhým místem. Trylyjon chib (14 b.) již sedmou ligu hrál a patří mi momentálně třetí místo. Dietáři (12 b.) postoupili jako právoplatný vítěz 8. ligy a v současné době obsadili 4. místo. Shellaci (11 b.) měli v minulé sezoně nelehkou premiéru, když byli nasazeni jako úplní nováčci do šesté ligy. V jarní sezoně tak mají lepší příležitost v podobě kvalitní a vyrovnané kunkurence. Shellaci si v současné době drží 5. místo. NEJISTÁ SEZÓNA (5 b.) nám změnila název, když do poslední sezóny jsme hráče týmu mohli znát jako RAPO. Uvidíme, co přinese změna názvu. NEJISTÁ SEZÓNA se po prvním kole umístila na 6. místě.

Co se týče individuálních statistik. Detaily jsme vysvětlovali na konci hracího dne. Proto tedy je nejlepším hráčem kola Marek Homola (Pitbulli) s průměrem 161,60 a nejvyšším náhozem 200. Ze stejného důvodu je nejlepší ženou kola Katka Konečná (Shellaci) s průměrem 138,00. Nejužitečnějších hráčů je tolik, že doporučujeme shlédnout celkové výsledky. Týmový průměr večera zahrál nejvyšší tým Krvavý záda, a to 438,80. Nejvyšší nához 479 zahráli Pitbulli. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

7. ABL Tišnov má první kolo pro jarní část odehráno. Druhé kolo je naplánováno na 16. března18:30. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov