Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Lenka Zvěřinová a Milan Krčma vyhráli lednové dvojice

« zpět na seznam

20.1.2020

Lenka Zvěřinová a Milan Krčma vyhráli lednové dvojice

Druhý turnaj smíšených dvojic byl odehrán na centru Xbowling Tišnov. Tentokrát na správném modelu (#sorryjako angel), hned několik dvojic napravilo svoje umístění z prosince. Některé dvojice se zase nemohly naladit na tu správnou vlnu, a tak pro ně skončil turnaj nad očekávání rychle. Vítězem turnaje se stala dvojice ve složení Lenka Zvěřinová a Milan Krčma. Gratulujeme!

Stručně připomeneme pravidla turnaje. Každá dvojice musí odehrát kvalifikaci, která se hraje na čtyři hry, ke kterým se připočte průměr z těchto čtyř her. První dvě hry hrají hráči tzv. „BAKER STYLEM“, kdy se hráči každé dvojice střídají po odehraném framu. První hru začíná muž, takže hru končí žena. Druhou hru začíná žena, takže tuto hru končí muž. Potom každý hráč odehraje jednu svoji hru. A máme čtyři hry, ke kterým se přičte průměr a konečný součet nám určí pořadí kvalifikace.

Z kvalifikace postupují dva první týmy přímo do finále. Proč tento systém? Díky tomu si semifinále zahraje více týmů, a pro první dva týmy je to odměna za výkony v kvalifikaci. Z kvalifikace tak do semifinále postupují dvojice umístěné na druhém až osmém místě.

Zajímavým překvapením bylo, že posledním týmem kvalifikace byla dvojice ve složení Markéta a Franta Ježkovi, která tak oproti prvnímu turnaji skončila opravdu brzy. Prvním nepostupujícím týmem z kvalifikace byla dvojice ve složení Eva a Matěj Šimečkovi, která se umístila na devátém místě.

Semifinále hrálo šest dvojic. Každý hráč jednotlivé dvojice musel odehrát dvě hry, a tak každý zúčastněný pár zapisoval součet čtyř her. V semifinále skončila dvojice Sabina a Tomáš Valder, když tahle dvojice skončila na osmém místě a dvojice Verča Lázenská a Kuba Vlachovič, když tato dvojice vypadla opět na sedmém místě, jakožto první nepostupující do finále. Tak snad příště…. Cenou útěchy pro tuto dvojici je vylosovaný start na příštím turnaji zdarma. Gratulujeme.

No a finále bylo víc než povedené, protože jsme se dočkali i bodové shody na bedně!

Takže:

Šesté místo patří dvojici Radka Matoušková a Jarda Vrkoč (392 b.). Páté místo obsadili Markéta Gabrhelová a Mara Škrabal (503 b.). Čtvrtí byli Verča Dufková a Jarda Uher (514 b.). Třetí místo patří Renči Vrtěnové a Jardovi Kolaříkovi (520 b.). Druhou příčku vybojovali manželé Lucka a Jirka Borkovi (520 b.). Suverénním vítězem lednových dvojic se stala dvojice ve složení Lenka Zvěřinová a Milan Krčma (606 b.). Gratulujeme!

Lednové dvojice jsou za námi. Ty únorové budou odehrány 13. února a můžete se na ně přihlásit ZDE. Posunuli jsme start předehrávky na 17:00.

Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov