Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

LETNÍ HORKÉ NOVINKY 2020

« zpět na seznam

30.6.2020

LETNÍ HORKÉ NOVINKY 2020

Vážení bowlingoví hosté, nadšenci, příznivci, žíznivci a kamarádi,

Přinášíme Vám aktuální letní informace!

První věc, kterou Vám chceme přinést a týká se všech zákazníků, je oblíbená letní akce 1+1 hodina ZDARMA. (Akci nelze kombinovat s dárkovým a slevovým poukazem, VIP ABL tarifem a ABL slevou) Znamená to, že pokud si vytvoříte rezervaci na dvě hodiny, tu druhou hodinu od nás máte ZDARMA. Léty osvědčená letní akce, která startuje 1.7 a končí 31.8.. Klimoška u nás valí na 100 % a všichni tvrdí, že je u nás lépe než venku.

Druhá věc, kterou jste možná zaznamenali již v červnu, je omezená letní otevírací doba. Stejně jako každý rok, tak i tento rok jsme otevíračku trochu upravili. Pokud ale vyloženě toužíte po termínu, který je v rezervačním systému omezený, zavolejte nám několik dní dopředu a vyjdeme Vám vstříc! Rezervaci si můžete vytvořit přímo ZDE, nebo na tel. č.: 608300201.

Třetí bod našeho sdělení je o tom, že jsme si pro Vás nachystali hned několik turnajových speciálů. První turnaj, který je nejbližšího data, je speciální LOW-GAME turnaj, který je obdobou vánočního Štěpánského turnaje. Zkrátka musíte zahrát co nejmíň, ale nesmíte strajkovat, dohazovat, nedohazovat a házet žlábky. Všechno tohle Vám totiž přičte body navíc! Obsazovačka je otevřená a téma turnaje je strašně sympatické – Vánoce v létě!

Druhý turnaj je tradiční Letní Tišnovská Devítková Liga. 12 týmů je již přihlášeno, ale máme informace, že je zájem o otevření další skupiny. Pokud tedy máte zájem zúčastnit se, můžete se přihlásit ZDE! Termíny jednotlivých skupin se objeví v prvním červencovém týdnu!

Třetí turnajová informace se týká dohrávky turnaje smíšených dvojic. Protože jsme si vědomi našeho závazku k účastníkům turnaje a chceme vyjít co nejvíce vstříc všem dvojicím, datum srpnové dohrávky ohlásíme taktéž první červencový týden.

Všem Vám přejeme krásné letní měsíce, pevné zdraví a budeme se na Vás těšit na našem centru Xbowling Tišnov.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov