Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Luba Navrátil ml. si odnesl zářijovou skleněnku

« zpět na seznam

6.10.2019

Luba Navrátil ml. si odnesl zářijovou skleněnku

Posledním zářijovým turnajem byla opět Tišnovská Devítka. Turnaje se zúčastnilo 18 hráčů. Tento turnaj byl zpestřen hned několika zvláštnostmi. Tou hlavní byl souboj o bednu, který rozhodoval vyšší nához, a za zmínku stojí také „lucker“ turnaje. Vše níže v textu. Vítězem turnaje se stal Luba Navrátil ml. Gratulujeme!

Jak již bylo řečeno, Turnaje se zúčastnilo 18 hráčů, takže sítem kvalifikace prošli všichni. Hrálo se tedy o pořadí, které rozhodlo o rozřazení do skupin. Vítězem kvalifikace se stal Karel Bajer s náhozem 940.

Po kvalifikaci se losoval měšec, jehož obsah si odnesl Luboš Navrátil st. Gratulujeme.

Po rozřazení hráčů jsme přešli k prvnímu vyřazovacímu kolu. Hrálo se na součet dvou her a po odehrání nás opustilo 6 hráčů. Ve vyřazené skupině byly i jediné dvě ženy turnaje, pro které tak cesta turnajem skončila. Z této vyřazené šestice se však umístila nejlépe Eva Šimečková, která skončila na 13. místě, a získala tak cenu pro nejlepší hráčku turnaje.

Po dalším odehraném kole nás opustila další šestice hráčů. Kolo se hrálo opět na součet dvou her. V této šestici vypadl Luba Navrátil st., který se umístil na desátém místě a zajistil si tak vstup na další turnaj zdarma. Tímto se stal pomyslným „luckerem“ turnaje, neboť si odnesl nejen měšec, ale i volný start. Gratulujeme. Nejlépe se z vyřazené šestky umístil vítěz kvalifikace Karel Bajer, který skončil na sedmém místě.

Vznikla nám finálová šestice, která hrála o konečné umístění na jednu hru.

Zajímavostí je, že o konečném pořadí o třetí místo rozhodoval vyšší nához v předchozím kole, takže o drama nebylo nouze. Finálová šestka dopadla následovně:

6. místo Franta Ježek (186 b.), 5. místo Pavel Petrák (187 b.), 4. místo Franta Mach (211 b.), 3. místo Jarda Vrkoč (211 b.), 2. místo Tomáš Hladík (215 b.) a vítězem zářijové Tišnovské Devítky se stal Luba Navrátil ml. (223 b.). Gratulujeme!

Říjnová Tišnovská Devítka je naplánována na 27. října. Pro velký zájem jsme otevřeli i předehrávku, do které se můžete přihlásit ZDE. Zároveň připomínáme, že je otevřena obsazovačka na tradiční Štěpánský Turnaj, který bude odehrán 26. prosince. V tomto turnaji se bude hrát opět o bowlingové vybavení a hraje se tzv. LOW GAME! Tak neváhejte s přihlášením. Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov