Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Lůzři a Nechyť ryby se dělí o společné vítězství 5. kola

« zpět na seznam

10.5.2019

Lůzři a Nechyť ryby se dělí o společné vítězství 5. kola

Stejně jako v 7. lize, tak i v 8. ABL Tišnov bylo odehráno 5. kolo jarní části. A stejně tak jako v 7. lize, tak i v 8. lize jsou dva týmy, které navzájem soutěží o prvenství v soutěži. Zde je ale souboj tak vyostřený, že si oba týmy vybojovaly společnou fotku a stejný bodový zisk v pátém kole. Jedná se o Lůzry a Nechyť ryby.

Slibný začátek soutěže rozjel tým Nechyť ryby, který posbíral několik vítězství v řadě, ale v určité části soutěže přišel zlom, o který se postarali Lůzři, kteří také nějaké to vítězství chtějí. Takže v posledním kole se rozhodne o vítězi soutěže.

Svoji soukromou soutěž ale rozjely i zbývající týmy tabulky. Krom toho, že navzájem soutěží v bowlingu, a to dost vyrovnaně, tak jedou i svoji picí soutěž. Upřímně nevíme, která soutěž má pro který tým vyšší prioritu, ale na základě několika žádostí jsme se do posledního kola rozhodli vytvořit i vedlejší doprovodnou tabulku, ve které se bude soutěžit v tom, který z týmů bude mít vyšší útratu na baru. Tým s nejvyšší útratou má u nás poukaz na 2 hodiny bowlingu zdarma. Pozn. autora: Soutěž nenabádá k pití alkoholu, neboť podporujeme myšlenku „Pij zodpovědně“. Proto nerozhoduje počet panáků. Pijte třeba vodu!

Ale zpátky k bowlingu. Tabulka po 5. kole vypadá následovně:

1. místo Nechyť ryby (96,5 b.), 2. místo Lůzři (93 b.), 3. místo Moraváci (66,5 b.), 4. místo Pivní sláma (64,5 b.) a 5. místo Puzzle (54,5 b.).

Statistiky kola:

Nejlepším a nejužitečnějším hráčem byl Jirka Toman (Nechyť ryby) s průměrem 163,20 a bodovým ziskem 5 bodů. Nejvyšší nához 218 zahrál Michal Krásenský (Moraváci). V ženách tentokrát nejlépe zahrála Lída Santlerová (Moraváci).  Nejvyšší týmový průměr 450,00 zahráli Lůzři, kteří se společně s týmem Nechyť ryby dělí o nejvyšší nához 498. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Předposlední kolo základní části je za námi. Do posledního kola se podíváme 22. května v 18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov