Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Mark it zero! odehrál parádní 3. kolo 4. ABL Tišnov

« zpět na seznam

12.6.2020

Mark it zero! odehrál parádní 3. kolo 4. ABL Tišnov

Tento týden nám odehrála 4. ABL Tišnov své třetí kolo, které bylo odehráno po delší nucené pauze. Týmy měly možnost připravit se na pokračující sezonu a zamíchat tak celou tabulku. Týmu Mark it zero! se tohle všechno podařilo a rovnou tak poskočil ze čtvrtého místo až na první a ještě si vytvořil drobný bodový náskok. Dobrá práce!

Tabulka se nám po třetím kole změnila zejména v horní části. Na první místo poskočil již zmíněný tým Mark it zero! (46 b.). Druhé místo patří Šamanům (39,5 b.). Třetí místo prozatím patří Pacientům (37,5 b.). O půl bodu méně, než Pacienti, mají Simpsonovi Tišnov (37 b.) a Kartep (37 b.). Takže jistě vidíte, že rozdíl mezi 2. a 5. týmem je v rozmezí dvou bodů! Tabulku nám uzavírají Kominíci (28 b.), kteří ale mohou nadělit někomu hned ze startu nálož 5:0 a jsou hned ve hře a mohou pomýšlet na bednu! Tak pojďte Kominíci!

Co se týče individuálních statistik, tak se nebudeme moc rozepisovat. Všechna „nej“ posbírala Lucka Hrazdírová (Pacienti). Patří ji nejlepší průměr 189,40, nejvyšší nához 233, a také byla nejlepší ženou kola, a také patří do skupiny nejužitečnějších hráčů, které naleznete v celkových výsledcích ZDE. Nejlepší týmový průměr zahrál vítěz kola Mark it zero!, a to 484,60 a o nejvyšší nához se dělí Pacienti a Simpsonovi Tišnov. Oba týmy zahrály 557.

Ke třetímu kolu 4. ABL Tišnov je to vše. Do druhé poloviny soutěže hráči vstoupí 23. června na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov