Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

MARK IT ZERO skokanem ligy!

« zpět na seznam

29.4.2019

MARK IT ZERO skokanem ligy!

Předposlední kolo základní části má za sebou 4. ABL Tišnov. Předposlední kolo se nejlépe vydařilo týmu MARK IT ZERO, který získal 16 bodů. Díky tomuto zisku se tento tým odlepil od samotného dna tabulky a zamíchal tak značně kartami do posledního kola.

Hned první kolo jsme předvídali nečitelnou situaci v celé soutěži. Přesně tenhle předpoklad se naplnil, neboť každé kolo vyhrál jiný tým. Pokud by měla být prognóza naplněna na 100 %, vítězem posledního večera by měli být Simpsonovi Tišnov. Třeba Simpsonovi tuto hozenou rukavici zvednou…

Postup do nejvyšší domácí tišnovské soutěže má už téměř jistý Doubravník (87,5 b.) na prvním místě. Jistou bednu mají i Šamani (73,5 b.) na druhém místě. Nejtěžší závěrečné boje se svedou o třetí příčku, která momentálně náleží Arizonské Obrodě (57, 5 b.). Vítěz pátého kola MARK IT ZERO (55,5 b.) se vyšplhal na čtvrté místo a je ve hře o bednu. Simpsonovi Tišnov (51,5 b.) jsou na pátém místě. Pacienti (49,5 b.) jsou na šestém místě, ale na třetí Arizonskou Obrodu ztrácí pouze 8 bodů, takže i tento tým může pomýšlet na bednu. Momentálně ale drží sestupovou pozici.

Hráčem kola se stal novopečený otec Tomáš Kolařík (Arizonská Obroda) s průměrem 178,80. Trošku odskočíme od tématu a zmíníme i Martina Vody, který si také v nedávné době přivezl z porodnice balíček, a tak přejme oběma pánům mnoho zdraví a štěstí pro jejich ratolesti! Gratulujeme Vám pánové!

Zpátky k bowlingu.  O nejvyšší nához 225 se postaral Tonda Hulák (Šamani). Hráčkou kola byla Eliška Janečková (Simpsonovi Tišnov) s průměrem 172,40. Nejužitečnějších hráčů bylo hned pět. Všechny tyto hráče naleznete ve výsledcích, na které můžete kouknout ZDE. Povedený průměr 500,00 zahrála Arizonská Obroda. Nejvyšší nához kola 584 zahráli Šamani.

Předposlední kolo 4. ABL Tišnov je za námi. Do posledního kola se dostaneme 13. května v 18:30 na centru Xbowling Tišnov.

Léto se nám kvapem blíží, a proto jsme otevřeli obsazovačku do Letní Tišnovské Devítkové Ligy 2019. Pokud nechcete přes léto vypadnout z tempa, můžete se přihlásit ZDE.

Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov