Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Martin Zeman získal první skleněnku

« zpět na seznam

1.4.2019

Martin Zeman získal první skleněnku

Poslední březnová neděle na našem centru patřila Tišnovské Devítce. Březnový turnaj byl odehrán za účasti 17 hráčů. Velice hezkou podívanou předvedl Martin Zeman, který ze 17. místa kvalifikace dokázal vytřískat celkové vítězství turnaje. Díky vydařenému finále si tak odnesl svoji první skleněnou kuželku. Gratulujeme!

Jak již bylo řečeno, turnaje se zúčastnilo 17 hráčů a hráček, a tak měli postup do vyřazovacích bojů jistý úplně všichni. I tak bylo ale potřeba odehrát kvalifikaci, která se hrála na 4 hry a určila složení vyřazovacích skupin. Po kvalifikaci nechybělo losování tradičního měšce, který si tentokrát odnesla Eva Šimečková. Gratulujeme!

Po rozdělení hráčů do skupin jsme šli na první vyřazovací kolo. Do prvního kola play-off měli výhodu Honza Kolařík a David Zeman, kteří neměli v prvním kole soupeře, a tak mohli prozatím číst dráhu. Z prvního vyřazovacího kola nás opustilo 5 hráčů. Na 17. místě se umístil Pavel Trtílek, kterému jsme dávali poukaz za umístění až dodatečně, neb první poukaz dostal mylně Zdeněk Šimeček. Tomu vzkazujeme jediné – dej svůj poukaz své ženě! Eva totiž vypadla v dalším vyřazovacím kole a skončila na 7. místě! Ale to předbíháme. Z první vyřazené skupiny hráčů se nejlépe umístil Franta Mach, který si odnesl poukaz za 13. místo.

Následovalo druhé vyřazovací kolo, ze kterého nás opustilo 6 hráčů. Jak již bylo napsáno, na sedmém místě se umístila Eva Šimečková. V této skupině se umístil i Honza Kolařík, který skončil na desátém místě. To znamená, že má příští účast v turnaji zdarma. Za zmínku tohoto kola stojí i to, že o postupu do finále mezi Pavlem Filkou a Martinem Zemanem rozhodoval vyšší nához v sadě her, protože v konečném součtu měli bodovou shodu. Lépe z této situace vyšel Martin Zeman, který tak postoupil do finále.

Po druhém vyřazovacím kole nám vznikla finálová šestice, která si to rozdala o celkové umístění na jednu hru. Jak již bývá zvykem, favoriti ve finále vyhořeli (zdravím Kubo a Maro), a tak své kvality předvedli jiní.

Finále dopadlo následovně:

6. místo obsadil Kuba Halavín (171 b.), páté místo patří Davidovi Zemanovi (178 b.), brambora zbyla na Marka Škrabala (183 b.), na třetím místě a nejlepší žena turnaje byla Markéta Gabrhelová  (208 b.), stříbrnou medaili si odnesl Martin Gabrhel (235 b.) a zlatou medaili a první skleněnou kuželku si odnesl Martin Zeman (256 b.). Všem gratulujeme!

Březnová devítka je za námi. Dubnová devítka je naplánovaná na 28. dubna. Obsazovačka je již otevřená. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov