Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Mistrem a Mistryní Tišnova je Michal Richter a Markéta Gabrhelová

« zpět na seznam

7.6.2019

Mistrem a Mistryní Tišnova je Michal Richter a Markéta Gabrhelová

Po ukončené základní části ABL přišlo na řadu Mistrovství Tišnova, do kterého se tentokrát přihlásilo celkově 30 hráčů, z toho dvě hráčky si uzmuly kategorii žen samy pro sebe, kde svedly extrémně těžké souboje, neb konkurence byla opravdu početná! Mistrem Tišnova se stal s parádním výkonem Michal Richter. Mistryní Tišnova se stala Markéta Gabrhelová.

Mistrovství Tišnova bylo rozděleno do dvou hracích dní, během kterých byly odehrány tři rundy. Hrálo se celkově ve 4 kategoriích. Kategorie Muži, kategorie Ženy, kategorie „B“ a kategorie Public open.

Kategorie Public open měla jednoho účastníka, kterým byl Luba Blažek (956 b.). V celkovém pořadí mužů se Luba umístil na 23. místě.

Kategorie „B“ byla určena pro hráče s průměrem ze základní části ABL do 160 a soutěžili v ní 4 hráči. Vítězem kategorie „B“ se stal Zdeněk Veselý (1062 b.), který se v celkovém žebříčku umístil na 15. místě.

Kategorie Ženy měla pouze dvě účastnice. Vicemistryní Tišnova se stala Tína Köglerová (958 b.). Mistryní Tišnova pro jarní část ABL 2019 se s výkonem 1173 b. stala Markéta Gabrhelová.

Kategorie Muži měla celkově 28 účastníků. Horkými favority na vítěze byli tradičně Pavel Homola a Michal Richter. Od těch se očekávaly nejvyšší náhozy. Velice milým překvapením byl výkon domácího matadora Jardy Kolaříka a jednoho z nejvýkonnějších rovinářů Mary Škrabala. Všichni 4 hráči tvoří špici tabulky.

Mara Škrabal (1158 b.) se umístil bramborově. Jarda Kolařík (1215 b.) svým výkonem dosáhl na třetí místo. Pavel Homola (1257 b.) byl sice po odehraných dvou rundách v čele, ale poslední rundu odehrál Michal Richter (1344 b.), který se tak suverénním výkonem stal Mistrem Tišnova jarní části ABL 2019, a na Pavla tak zbyl „pouze“ titul Vicemistra Tišnova.

Gratulujeme!

Mistrovství Tišnova zároveň sloužilo jako kvalifikace na Mistrovství Regionu střední a jižní Moravy, které bude odehráno na našem centru Xbowling Tišnov v sobotu 8. června. Všichni hráči, kteří se kvalifikovali, jsou napsáni v obsazovačce, kterou naleznete ZDE. Přejeme Vám hodně štěstí, ať Vám to padá, a ať se Vás co nejvíce probojuje na MČR ABL !

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov