608 300 201

Neskutečná 2. ABL Morava JIH

« zpět na seznam

8.3.2019

Druhé kolo má za sebou 2. ABL Morava skupina JIH. Liga, která sbírá snad všemožné bodové shody. Jen se podívejte na aktuální tabulku! Nebo samotné pořadí druhého kola, kdy se o vítězi rozhodovalo na základě průměru. 15,5 bodu získaly týmy BC Kadavar a ČEZAR, a o půl bod méně zahrál tým TGNCK. Zkrátka vydařené kolo.

Dlouho jsme nebyli svědky takhle vyrovnaných zápasů 2. ligy. Padají vysoké náhozy, vysoké průměry, ale bojuje se o každý bod. Tabulka je rozdělena na tři části, ale tipovat vítěze soutěže je ještě předčasné, protože téměř všechny týmy mají na to, aby bojovaly o prvenství. Uvidíme tedy, jak se bude hráčům dařit další kolo v Blansku.

Tabulka po 2. kole:

1. místo TGNCK (32 bodů), 2. místo 3M (32 bodů), 3. místo BC Kadaver (25,5 bodů), 4. místo ČEZAR (25,5 bodů), 5. místo Rolling Balls (18 bodů) a 6. místo Tišnovské pivo (17 bodů).

Nejlepším hráčem kola byl Jirka Chytil (BC Kadaver) s průměrem 203,80 a náhozem 244. Společně se svým týmovým spoluhráčem Ondrou Suránem a Jirkou Vítkem (TGNCK) byli všichni tito hráči nejužitečnější hráči kola, když všichni tři získali 4 body pro své týmy. BC Kadaver se postaral o nejvyšší průměr 565,40 a nejvyšší nához 647. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Druhé kolo 2. ABL Morava JIH je za námi. Před námi je teď třetí kolo, které bude odehráno 21. března v 18:30 na bowlingovém centru Bowling Blansko! V 18:30 začínají tréninky, takže si dejte záležet na dochvilnosti. Budeme se na Vás těšit.