Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Nový ročník ABL Tišnov odstartovala 3. ABL Tišnov

« zpět na seznam

25.2.2020

Nový ročník ABL Tišnov odstartovala 3. ABL Tišnov

Včera na našem centru Xbowling Tišnov odstartovala nová sezona ABL Tišnov. V celé ČR se jedná již o 21. ročník! ABL u nás odstartovala nejvyšší tišnovská soutěž, tedy 3. ABL Tišnov. Přivítali jsme v ní hned dva nové týmy. Z druhé ligy sem sestoupil tým Jdem to zkusit. Ze čtvrté ligy postoupil tým Arizonská Obroda. První zmíněný tým vyhrál značným rozdílem první HD. Gratulujeme.

Tabulku nám po prvním kole vede tým Jdem to zkusit (22 b.).  Pánové ještě „ukazují svaly“ z druhé ligy, ale všichni vědí, jak to chodí…. Takže uvidíme, jak se bude dařit v dalších kolech. Atraktivní je zbytek tabulky. Rozdíl mezi druhým a šestým týmem je pouhých pět bodů! Druhé místo tedy zatím drží Arizonská Obroda (13 b.). Třetí místo drží Weapon X (12 b.). Čtvrté a páté místo je bodově shodné, ale čtvrté jsou Šavlozubé kuželky (10 b.) a pátý je Doubravník (10 b.). Tabulku uzavírá SCORE KING (8 b.), ale jak je psáno výše, rozdíl mezi SCORE KINGEM a Obrodou je pouhý jediný zápas.

Nejlepším hráčem večera byl Radim Klumpar (Jdem do zkusit), který zahrál průměr 198,00 a nejvyšší nához kola 246. Nejužitečnější hráči byli Tomáš Kvapil (Jdem to zkusit) a Jarda Kolařík (Arizonská Obroda). Oba získali po 5 bodech. Nejlepší a jedinou hráčkou kola byla Renča Vrtěnová (Arizonská Obroda). Týmově pak nejlépe zahrál vítěz dne Jdem to zkusit s průměrem 546,80. Weapon X se nám pak postaral o slušný nejvyšší nához kola 597. Na celkové statistiky můžete kouknout ZDE.

Děkujeme Vám za účast a těšíme se na viděnou zase 9. března v 18:30 na centru Xbowling Tišnov.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov