Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

O spravedlivou dělbu bodů v 5. lize se postarali Šviháci a EMILY

« zpět na seznam

12.6.2020

O spravedlivou dělbu bodů v 5. lize se postarali Šviháci a EMILY

Ke třetímu kolu 5. ABL Tišnov se dostavili hráči ve středu 10. června. Nucená pauza je za námi, a tak se opět můžeme těšit na další povedená kola páté ligy. Odehrání třetího kola znamená odehrání pomyslné poloviny prodloužené jarní části.  To třetí kolo nejlépe zvládli Šviháci a EMILY, protože oba týmy získaly shodně 18 bodů.

Celkově je tabulka zajímavě rozdělená. Na špici nám bojují hned tři týmy. První a druhý tým mají shodný počet bodů. Jsou to týmy Kadla Team (49 b.) a Šviháci (49 b.). O celkovém pořadí v tomto případě rozhoduje celkové skóre. Na tyto dva týmy lehce ztrácí EMILY (46 b.), která drží třetí místo. Následuje menší bodový rozdíl a čtvrté místo, které drží tým ATD… (33 b.). V závěsu za ATD… je tým REBEL (32 b.), která je na pátém místě. Tabulku nám uzavírají Odpadlé lamy (16 b.).

Nejlepším hráčem kola byl suverénně Martin Kadeřábek (EMILY) s průměrem 196,60 a nejvyšším náhozem 209. Martin byl zároveň také nejužitečnějším hráčem kola, protože uhrál všech 5 bodů. Nejlepší hráčkou kola byla Alice Handlová (Kadla Team) s průměrem 140,00. Týmový průměr zahrála nejlepší EMILY, a to 419,20. Šviháci pak zahráli nejvyšší nához kola 528. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

První polovina 5. ABL Tišnov je za námi. Do druhé poloviny vstoupí tato skupina 24. června v 18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov