Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Odpadlé Lamy zvládly nejlépe předposlední hrací večer

« zpět na seznam

7.11.2019

Odpadlé Lamy zvládly nejlépe předposlední hrací večer

Velmi hezkou podívanou předvedla i 5 ABL Tišnov. Bodově se všechny týmy rvaly o každý zápas, a tak do posledního hodu předposledního hracího dne nebylo jasné, kdo nakonec urve vítězství. Nakonec se to povedlo týmu Odpadlé Lamy, který nejlépe zvládl poslední zápas.

Tabulce stále vévodí tým Emily (83 b.), ale v těsné blízkosti za nimi se derou Simpsonovi Tišnov (81 b.), kteří tak mají pořád velkou šanci vyhrát celou ligu. Na třetí místě je tým Mark it zero (77 b.), který má také velkou šanci ohrozit dva vévodící týmy. Čtvrtá příčka patří vítězi hracího dne týmu Odpadlé lamy (68 b.), ale tam je šance na vyšší post hodně nízká, ale všichni známe, jaký je bowling sport. Na pátém místě jsou Šviháci (66 b.), kteří uzavírají celou skupinu.

Hráčem večera se stal Tomáš Kolařík (Mark it zero) s průměrem 176,20 bodů. Nejužitečnějším hráčem večera se stal Honza Kolařík (Mark it zero), který pro svůj tým získal všech 5 bodů, patří mu také nejvyšší nához hracího dne a to krásných 256 bodů. Nejlepší ženou se stává Eliška Janečková (Simpsonovi Tišnov) s průměrem 155,40 bodů. Nejvyšší nához týmu pak předvedli Mark it zero a to nádherných 621 bodů a měli zároveň i nejvyšší průměr 462,60 bodů. Na celkové výsledky se můžete přihlásit ZDE.

A to je k předposlednímu hracímu večeru všechno. Poslední hrací den je naplánovaný na 18.11.2019. Budeme se na Vás těšit.

                                                    

                                                                                                   Váš Xbowling Team- bowling Tišnov