Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

OMEZENÍ PROVOZU

« zpět na seznam

12.3.2020

OMEZENÍ PROVOZU

Vážení zákazníci,

Vzhledem k nařízení vlády ČR ze dne 12.3.2020 jsme nuceni OMEZIT provoz našeho bowlingového centra. Tímto uzavíráme bowlingové centrum pro zákazníky z řad široké veřejnosti, a to na dobu, po kterou uzná vláda ČR za vhodné. Veškeré rezervace pro širokou veřejnost jsou tímto zrušeny. Děkujeme za pochopení a věříme, že toto rozhodnutí brzy pomine.

Zároveň jsme nuceni přeložit nadcházející hrací dny ABL, a to až do odvolání. Děkujeme všem hráčům za pochopení. V případě zájmu o vyzvednutí Vašeho bowlingového vybavení volejte na tel. č.: 773675339.

Pro pravidelné hráče našich turnajů a ABL nabízíme možnost pronajmout si celý prostor bowlingového centra, včetně baru, pro uspořádání Vašich SOUKROMÝCH akcí pro uzavřenou společnost, avšak pouze s účastí maximálního počtu 28 lidí. Pokud si přejete pronajmout celý prostor, volejte na tel. č.: 773675339.

Čas, po který bude bowlingové centrum uzavřeno, využijeme pro servis našich strojů. Během servisu strojů bude (po předchozí domluvě) k dispozici i trenér, který rád zodpoví Vaše bowlingové dotazy. V případě zájmu o bowlingovou konzultaci, v době uzavření centra, nás kontaktujte na tel. č.: 773675339, případně kontaktuje přímo svého trenéra.
Děkujeme za pochopení a věříme, že se zase brzy setkáme na našem bowlingovém centru.

Váš Xbowling Team - bowling Tišnov