Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Pánové z Jdem to zkusit vyhráli první kolo 3. ligy

« zpět na seznam

27.2.2019

Pánové z Jdem to zkusit vyhráli první kolo 3. ligy

3. ABL Tišnov odstartovala svoji sezonu na bowlingovém centru Xbowling Tišnov 26. února. Nejvyšší tišnovská soutěž tak má zahájeno. Být účastníkem 3. ligy znamená, že týmy oplývají značnou bowlingovou zkušeností, a tak očekáváme, že i tento rok bude soutěž stát za to. Vítězem prvního kola se stal tým Jdem to zkusit, který je relativním nováčkem v tišnovských soutěžích, ale zatím předvádí parádní výkony.

Vítěz HD Jdem to zkusit a Kartep nasadili vyšší tempo, oproti zbytku skupiny, takže se oba týmy lehce trhly, ale po prvním kole není náskok tak markantní, že by ho ostatní týmy nemohly druhé kolo dohnat. Score King, Gule boys i Weapon X jsou týmy, které umí vyhrávat kola, takže stávající rozdělení tabulky nic neznamená. Nováček soutěže Šavlozubé kuželky se ještě rozkoukává a může jedině překvapit. Uvidíme tedy, jak si týmy poradí druhý hrací večer.

Tabulka po 1. HD:

1. místo Jdem to zkusit (18 bodů), 2. místo Kartep (17 bodů), 3. místo Score King (12 bodů), 4. místo Gule boys (11 bodů), 5. místo Weapon X (10 bodů) a 6. místo Šavlozubé kuželky (7 bodů).

V jednotlivcích předvedli parádní výkony Lukáš Benáček 202,00Ø a Tomáš Kvapil 201,00Ø (Jdem to zkusit). Lukáš ještě zahrál skvělý nához 277. Oba zmínění hráč, společně s Karlem Bajerem (Gule boys) a Frantou Machem (Score King), byli nejužitečnější hráči, když všichni získali pro své týmy po 4 bodech. Nejvyšších týmových čísel dosáhl tým Jdem to zkusit Ø548,20 a nához 650. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

První kolo 3. ABL Tišnov je za námi. Druhé kolo je naplánováno na 12. března v 18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov