Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Pavel Petrák vítězem červnového Senior Cupu!

« zpět na seznam

14.6.2019

Pavel Petrák vítězem červnového Senior Cupu!

Pozn.: článek byl na základě upozornění na chyby v pořadí upraven a výsledkový servis doplněn. Chyba organizátora… V případě pociťované a prokazatelné újmy se hlaste o kompenzaci!

9. června byl na našem centru opět odehrán další turnaj série Senior Cup Tour Tišnov 2019. V červnu byl odehraný již šestý turnaj série, tedy začíná nám druhá polovina série, a tak jsme červnový turnaj ozvláštnili dvojnásobným počtem bodů do celkového žebříčku. Ze všech hráčů nejlépe vytěžil Pavel Petrák, který nejen že červnový turnaj vyhrál, ale poskočil na průběžné první místo žebříčku! Gratulujeme!

Červnový turnaj se těšil opět plné účasti, když k tomu připočteme drobné pohoštění od Iva Koláčka, který se nezdráhal přiznat své kulaté jubileum, tak se turnaj odehrál opět ve skvělé atmosféře.

Klasická kvalifikace na šest působila jako síto, kterým neprošlo 6 hráčů. Nejlépe se z nepostupující šestice umístil Miloš Otiepka na 13. místě. Následovalo vyřazovací kolo na dvě hry. Po tomto kole bylo vyřazeno 6 hráčů, z nichž nejlépe se umístil Karel Bajer na 7. místě. Na 10. místě se umístil Luba Blažek, který má tak příští turnaj opět zdarma. Nejlepší ženou byla Pavla Poláčková, která se umístila na 9. místě.

Po vyřazovacím kole následovalo finále, které odehrálo šest hráčů na jednu hru. Na 6. místě se umístil Franta Ježek (162 b.). Na pátém místě skončil Jarda Kolařík (179 b.). Těsně pod bednou skončil Honza Kolařík (183 b.). O dva body více zahrál Rosťa Poláček (185 b.), který tak ukořistil třetí místo. Druhé místo uhrál Jirka Vítek (200 b.). Vítězem červnového turnaje se stal Pavel Petrák (203 b.). Gratulujeme!

Výsledky turnaje naleznete ZDE.

Červnový turnaj je za námi. Rozhodně doporučujeme podívat se na celkový žebříček, neboť doznal výrazných změn, právě díky dvojnásobnému bodování. Naleznete jej ZDE. Červencový Senior Cup je na programu 14. 7. a přihlásit se na něj můžete tradičně ZDE.

Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov