Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Pivní sláma vlétla do 8. ligy jako uragán

« zpět na seznam

20.9.2019

Pivní sláma vlétla do 8. ligy jako uragán

První kolo nám odehrála už i 8. ABL Tišnov, která nám tak uzavřela všechna první kola nového ročníku ABL Tišnov. Do osmé ligy se nám přihlásily hned dva nové týmy, a to staronoví Dietáři a tým Krvavý záda. Osmá liga má svůj charakteristický zábavný popíjecí rys, kterým je tato liga výjimečná. Zde upjatý turnajový režim určitě nehledejte. První kolo nejlépe zvládl tým Pivní sláma, který dokázal získat suverénních 21 bodů.

Jak již bylo řečeno, první kolo nejlépe zvládl tým Pivní sláma (21 b.) a právem tak tomuto týmu náleží prozatímní první místo tabulky. Druhé místo patří týmu Dietáři (17 b.) který po krátké odmlce naskočil opět do ABL kolotoče. Další nováček soutěže Krvavý záda (17 b.) se také neuvedl vůbec špatně, a tak je z toho třetí místo. T.O. Bílý Lev (13 b.) se v osmé lize musí rozkoukat, a koukat se bude zatím ze 4. místa. Moraváci (5 b.) lehce zaspali, a tak do dalšího kola půjdou z pátého místa. Puzzle (2 b.) má v týmu hráče, kteří momentálně málo doplňovali důležité iontové nápoje, a tak to tentokrát moc nepadalo. Aktuálně je z toho teď 6. místo.

Nejlepším hráčem kola byl Jirka Mareš (T. O. Bílý Lev), který zahrál průměr 164,60. Nejužitečnější hráči byli Roman Havlík a Jara Pařízek (oba Pivní sláma), kteří získali všech 5 možných bodů. Roman navíc zahrál nejvyšší nához kola 192. Hráčkou kola byla Peťa Mertová (Dietářo) s průměrem 134,67. Týmově nejlépe zahrála Pivní sláma s průměrem 434,80 a náhozem 521.

První kolo 8. ABL Tišnov je za námi. Druhé kolo je naplánováno na 2. října v 18:30. Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov