Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Pro vítězství v 7. lize si dokráčeli pánové z týmu Krvavý záda!

« zpět na seznam

9.8.2020

Pro vítězství v 7. lize si dokráčeli pánové z týmu Krvavý záda!

Před začátkem kola byl jasný favorit - Krvavý záda. Se slušným náskokem nastoupili do svých zápasů a s klidem v rukou si došli pro titul a postup do 6. ligy. Nejasná však byla pozice druhá a třetí. Souboj o tyto pozice vyvrcholil posledním zápasem a rozdíl mezi těmito týmy byl nakonec pouze 0,5 b.

Celkovým vítězem se stal už zmíněný tým Krvavý záda (99 b.). Druhé místo si nakonec vybojovali Pitbulli (87 b.). Smolařem se nakonec stal tým Trylyjon chib (86,5 b.), kterým jen o půl bodíku uteklo druhé místo. Druhou polovinu tabulky otevírají Dietáři (67,5 b.), kteří v posledním zápase ten důležitý půlbod od týmu Trylyjon chib vzali. Páté místo patří týmu Shellaci (58 b.) a poslední příčku obsadila Nejistá sezóna (52 b.).

Statistikám jednotlivců kraloval Marek Homola (Pitbulli) s průměrem 186,00. Tradičně se nejlepší hráč stal také nejužitečnějším, a tak Marek získal pro svůj tým nejvíce bodů, a to 25 a zapsal si také nejvyšší výkon ligy, a to krásných 244. Možná je ho v té sedmé lize trochu škoda, přece jen by se neztratil ani v lize druhé. Nejlepší ženou se stala Veronika Kadeřábková (Shellaci) s průměrem 139,20. Nejvyšší týmový průměr si připsal vítěz ligy Krvavý záda a to 443,50. Také jim patří nejvyšší nához ligy 542. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Jarní část 7. ABL Tišnov je již za námi a před námi je další podzimní část. Všechny týmy přislíbily účast, a tak se na vás na podzim opět těšíme u nás na bowlingovém centru v Tišnově. Dále si Vás dovolíme pozvat na otevřené Mistrovství Tišnova, které se hraje v několika kategoriích, a to i v kategorii P165 (pro hráče s průměrem do 165) a P135 (pro hráče s průměrem do 135). Šanci na umístění v kategorii tedy má tentokrát opravdu každý :) Více se dozvíte ZDE

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov