Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

První letošní devítku vyhrál Vašek Salášek

« zpět na seznam

31.1.2019

První letošní devítku vyhrál Vašek Salášek

Čtvrteční předehrávky se zúčastnilo šest hráčů. Do nedělní kvalifikace pak nastoupilo 18 hráčů. Kvalifikace se hrála klasicky na 4 hry a do vyřazovacích bojů postupovalo 18 hráčů. Nejlépe se v kvalifikaci dařilo Milošovi Nemeškalovi, který kvaldu vyhrál s náhozem 934. Po odehrání kvalifikaci došlo k tradičnímu losování měšce, který si tentokrát odnesla Verča Dufková, které gratulujeme. Zmínit ještě musíme Katku Kessnerovou, která skončila na 19. místě, tedy jako první nepostupující do play-off.

Po rozdělení drah jsme přešli k samotným vyřazovacím bojům. Hrály se dvě vyřazovací kola, kdy každé se hrálo na součet dvou her. Po každém kole vypadl z dráhy hráč s nejnižším náhozem. Z první vyřazené šestice se nejlépe umístil Mirek Dufek, který se umístil na 13. místě.

Po odehraném druhém kole nás opustila druhá šestice hráčů. Určitě musíme zmínit Ivetu Dostálovou, která se umístila jako nejlepší žena na 10. místě, a zároveň vyhrála speciální cenu, kterou máme přichystánu pro každou Devítku. Hráč na desátém místě totiž vyhrává volný vstup na další turnaj! Takže Ivetě gratulujeme. Nejlépe se z celé vyřazené šestice umístil Janis Simeonidis, který skončil na 7. místě, jakožto první nepostupující do finále.

Finále si pak mezi sebou rozdala vzniklá šestice na jednu hru, která určila konečné pořadí v turnaji. Na šestém místě se umístil Mara Škrabal. Páté místo obsadil Robin Jeřábek. Bramborovou čtvrtou příčku zahrál jediný tišnovský domácí hráč Honza Kolařík. Třetí místo obsadil vítěz kvalifikace Miloš Nemeškal. Druhé místo uhrál nečekaně Kuba Halavín. Vítězem lednové Devítky 2019 se stal s parádní finálovou hrou Vašek Salášek. Gratulujeme!

Lednová Devítka je za námi. Únorová Devítka původně nebyla v plánu, ale pro velký zájem byla otevřena obsazovačka, do které se můžete přihlásit ZDE. Pokud bude projeven zájem, můžeme otevřít i nedělní předehrávku. Díky za lednovou účast a v únoru zase na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov