Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

První turnaje po nucené pauze jsou dohrány!

« zpět na seznam

28.5.2020

První turnaje po nucené pauze jsou dohrány!

V pondělí 25. května se opět na našem centru oživila turnajová atmosféra, protože jsme uspořádali rozehřívací turnaje pro naše stálé hráče. Protože v jednoduchosti je síla, tak jsme uspořádali klasický turnaj na součet 6 her, kdy celkový součet rozhodl o konečném pořadí. Dámy si připsaly pomocný HDC 8 bodů. Krom hlavní myšlenky, kterou bylo oživit turnajový post-apokalypso-karanténní život, jsme měli za úkol ocenit vítěze skleněnými kuželkami, které jsme za poslední měsíce neměli komu dát.

Pro velký zájem, který byl nad očekávání, jsme uspořádali rovnou dva turnaje. První byl odehrán 25. května a zúčastnilo se jej 17 hráčů. Vítězem prvního turnaje se stal Franta Mach (1168 b.), který se popasoval se šesti hrami nejlépe a za odměnu si odnesl březnovou skleněnku. Druhý se umístil Kuba Vlachovič (1150 b.) a třetí byla zároveň nejlepší hráčka turnaje Markéta Gabrhelová (1110 b.). Gratulujeme! Na výsledky turnaje můžete kouknout ZDE.

Druhý turnaj, který byl dodatečně vypsán pro velký zájem, byl odehrán hned druhý den, a to 26. května a zúčastnilo se jej 18 hráčů. Oba turnaje neměly krom herního systému nic společného, takže výsledky se z každého dne počítaly zvlášť. Vítězem druhého turnaje se stal Karel Hladík (1255 b.), který si tak vyházel skleněnku za duben. Druhé místo obsadil David Zeman (1191 b.), který se o vítězství turnaje připravil poslední hrou. Třetí místo obsadil Aleš Vítek (1158 b.), který zahrál o pouhé 3 body lépe než jeho otec Jirka Vítek, který se tak musel smířit se 4. místem. Ještě zmíníme nejlepší hráčku turnaje, kterou byla Eva Šimečková (967 b.), která se umístila na 10. místě. Gratulujeme! Na celkové výsledky turnaj můžete kouknout ZDE.

První dva turnaje po delší nucené pauze jsou za námi. Pomalu, ale jistě, se nám teď opět rozběhne maraton turnajů ABL, na který se už netrpělivě těšíme a věříme, že si tenhle nápor turnajů užijete s námi. Děkujeme, že jste s námi a budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov