Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Puzzle si zasloužilo vítězné foto v 8. lize

« zpět na seznam

5.6.2020

Puzzle si zasloužilo vítězné foto v 8. lize

V tomto týdnu jsme téměř uzavřeli celé druhé kolo domácích tišnovských soutěží ABL. Do celkové mozaiky nám chyběla ještě 8 liga. (pozn.: Pokud tyto řádky čte i někdo z hnidopichů z vyšších soutěží a bude narážet na 2. ligu, tak 2. ABL není čistě tišnovská soutěž, ačkoliv bude tuto sezonu dohrávána na tišnovské herně) Takže 8. ABL Tišnov de facto uzavřela celé druhé kolo a nejlépe se s ním popasoval tým Puzzle, který si vysloužil foto vítěze kola!

Určitě zmíníme absenci týmu Alfasquadra, který vynechal celé kolo z důvodu zapomenutí. Celý tým tak přišel o případné body a všem týmům daroval svých pět bodů k dobru.

První příčku stále drží Moraváci (37 b.). Druhé místo patří týmu T. O. Bílý lev (33 b.). O pouhého půl bodu méně má tým Puzzle (32,5 b.) a drží tak třetí místo. Kočičí Jazýčky (23 b.) kontrolují příčku těsně pod bednou, tedy čtvrté místo. O 1,5 bodů méně má Pivní sláma (21,5 b.), a tak očekáváme těžké boje. Tabulku uzavírá Alfasquadra (3 b.), ale pokud se zúčastní příštího kola, může ztrátu dotáhnout a do celkové tabulky ještě promluvit.

Hráčem kola byl Jura Mareš (T. O. Bílý lev) s průměrem 163,20. Jiří byl také nejužitečnějším hráčem kola, bo získal šecky body. O nejvyšší nához kola se postaral Tonda Šrámek (Puzzle), který zahrál 222 a měl z tohoto náhozu neskutečnou radost! Má i foto! (Mohli jsme ti to Tondo i vytisknout…) V ženách se lépe dařilo Marušce Jurovčínové (Puzzle) s průměrem 119,60. Týmově pak na průměr zahrál nejlépe T. O. Bílý lev s průměrem 423,80. Nejvyšší nához 468 zahrál tým Puzzle. Celkové výsledky naleznete ZDE.

2. kolo 8. ABL Tišnov je za námi. Třetí kolo bude odehráno 17. června v 18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov