Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

REBEL jde do posledního kola 6. ligy s náskokem

« zpět na seznam

3.12.2019

REBEL jde do posledního kola 6. ligy s náskokem

Předposlední kolo bylo odehráno i v 6. ABL Tišnov, a tak nám nebrání nic v tom, aby finišovaly všechny tišnovské soutěže. Naše 6. ABL Tišnov nám tedy pomalu kráčí ke konci. Soutěž vede stylem start-cíl tým REBEL, který vyhrál i předposlední HD.

Uvidíme, s jakou bojovností nastoupí týmy do posledního kola. S jistotou ale víme, že z prvního místa se stále těší REBEL (94 b.). Druhé místo patří Úsušákům (83 b.), kteří obzvláštně v posledních kolech předvádí solidní výkony. Na záda jim ovšem dýchá ATD… (80,5 b), kde tento tým má ještě šanci na druhé místo. S teoretickým dvouzápasovým rozdílem na bednu jsou na čtvrtém místě Rychlý koule (73,5 b.). Tabulku nám uzavírají Shellaci (44 b.) na pátém místě.

Nejlepším hráčem kola byl tentokrát Jirka Fasora (Úsušáci) s průměrem 167,33. Nejvyšší nához zahrál Martin Klimeš (Rychlý koule), který hned první hrou zahrál 233. Hráčkou kola byla Katka Kessnerová (Rychlý koule). Nejužitečnějším hráčem pak byl Honza Kakáč (REBEL), který jako jediný uhrál všechny body. Týmově pak zahrál nejlépe REBEL s průměrem 456,20 a náhozem 542. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Předposlední kolo je za námi a jdeme do finále. Finálové kolo bude odehráno 11. 12. v 18:30 na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov