Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Rebel opět vítězem HD v 6. lize

« zpět na seznam

6.10.2019

Rebel opět vítězem HD v 6. lize

Druhé kolo odehrála 6. ABL Tišnov. Vítězem kola se opět stal tým Rebel, který si tak prozatím drží prvenství ve skupině. Pořadí ve skupině nepoznalo dramatické změny, takže pořadí týmů zůstalo až na jednu jedinou výjimku zachováno oproti předchozímu hracímu dni.

Díky tomu, že je šestá liga pouze pětičlenná, mají všechny týmy výhodu jistého zisku 5 bodů v každém kole. Takže bodové konto roste každému týmu. Díky různorodosti týmů ale tušíme, že situace v tabulce se může dalším kolem změnit. Uvidíme tedy, jak bude další kolo vypadat.

Tabulka po druhém kole vypadá zatím následovně:

1. místo Rebel (40 b.), 2. místo ATD… (35 b.), 3. místo Úsušáci (29 b.), 4. místo Rychlý koule (27 b.) a 5. místo Shellaci (19 b.).

Nejlepším hráčem druhého kola byl Jirka Fasora (Úsušáci) s průměrem 168,67. O nejvyšší nához kola se postaral Michal Paseka (Atd…), který zahrál 221. Nejužitečnější hráči byli Petr Peňás a Honza Kakáč (Rebel), když oba zahráli všech 5 bodů. Nejlépe umístěnou hráčkou byla Katka Kessnerová (Rychlý koule). Týmově se nejlépe dařilo ATD…, když pánové zahráli nejvyšší nához 585 a nejvyšší průměr 459,40. Na celkové výsledky se můžete kouknout ZDE.

Druhé kolo, tedy jedna třetina soutěže 6. ABL Tišnov je za námi. Třetí kolo je naplánováno na 14. října a my se na Vás budeme těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov