Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

REBEL stále v čele 6. ligy!

« zpět na seznam

20.10.2019

REBEL stále v čele 6. ligy!

6. ABL Tišnov odehrála svoji první polovinu podzimní části ABL, a to konkrétně třetím HD. Pořadí týmů se nám již několik kol nezměnilo, ALE! Bodové rozdíly se stahují zejména ve středu tabulky, a tak lze očekávat ostré boje o umístění na bedně. Vítězem třetího kola se stal opět tým REBEL, který jede od začátku soutěže na vítězné vlně.

Jak již bylo napsáno výše, tak REBEL (59 b.) drží sérii tří vítězství v řadě, a právem tak drží první místo tabulky. Ovšem při pohledu na druhé, třetí a čtvrté místo, které drží týmy ATD… (49 b.), Úsušáci (47 b.) a Rychlý Koule (45 b.) očekáváme, že v následujícím kole dojde k zajímavým změnám, protože bodové rozdíly jsou titěrné a chuť po vítězství je u každého týmu znát každým kolem. Navíc motivací pro všechny týmy je to, že místa na bedně jsou omezené, ale snadno dosažitelné, takže uvidíme, jak se s tím týmy ve čtvrtém kole poperou. Na pátém místě se drží SHELLACI (25 bodů), kteří jako turnajovým bowlingem nepolíbený tým, naskočili rovnou do šesté ligy, což je samozřejmě vždycky znát, ale čas k rozkoukání potřebují vždycky všechny nové týmy.

Hráčem třetího kola byl David Martinek (ATD…) s průměrem 167,60 a náhozem 195. Nejužitečnější hráči byli Michal Štěpánek (Rychlý Koule) a Milan Sobotka (Úsušáci). Oba uhráli pro své týmy pět bodů. V ženách se nejlépe dařilo Katce Kessnerové (Rychlý Koule) s průměrem 141,40. Nejvyšší týmový průměr zahrál tým ATD…, a to 473,60 a nejvyšší nához patří Úsušákům, kteří zahráli 543. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Třetí kolo 6. ABL je za námi. Před námi je teď druhá polovina soutěže, do které vkročíme 13. listopadu. Zároveň Vám ještě nabídneme možnost přihlásit se na některý z našich turnajů, který naleznete na www.obsazovacky.cz v sekci Xbowling Turnaje. Doporučujeme zejména Tradiční Štěpánský turnaj, kde hráči mají zahrát co nejnižší nához a bude losována nová bowlingová koule. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov