Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

REBEL vyhrál celou 6. ABL Tišnov!

« zpět na seznam

13.12.2019

REBEL vyhrál celou 6. ABL Tišnov!

Svůj poslední hrací večer v sezoně podzimní části ABL 2019 odehrála i 6. ABL Tišnov. Velice napínavá a povedená utkání jsme mohli vidět i poslední kolo, a tak se o vítězi rozhodovalo až v posledním kole! Ačkoliv měla soutěž pouze 5 týmů, nic to neubralo na atraktivitě soutěže, ve které nejlépe zahráli pánové z týmu REBEL, takže právem se může tento tým pasovat na vítěze 6. ABL Tišnov. Gratulujeme!

První místo tedy patří týmu REBEL (111 b.). Druhé místo uhrál tým ATD… (101,5 b.). Úsušáci (98. b.) se nakonec zmátořili z pro ně ne úplně podařeného vstupu do sezony, a tak se musí spokojit se třetí příčkou. Rychlý koule (84,5 b.) míchali v průběhu sezony sestavou, a možná to byl právě faktor, díky kterému je pro ně konečné 4. místo. Nováček soutěže SHELLACI (55 b.) byl týmem, který skoro do posledního dne začátku soutěže ani nevěděl, že bude účastníkem ABL, natož hned 6. ligy. I přes to vše zvládl tento tým svoji premiéru obstojně, a tak je z toho sice páté místo, ale všichni vědí, že týmům, kteří začínají ve vyšší soutěži, se poté v kariéře daří.

Nejlepším hráčem soutěže byl Standa Joska (Úsušáci), který si držel průměr 157,96 (toto číslo nekoresponduje s výsledky na webu, neb mu nebyl počítán jeden vyšší nához z 5. HD.). Nejlepší hráčkou skupiny byla Katka Kessnerová (Rychlý koule) s průměrem 141,13. Nejužitečnějším hráčem ligy byl pak Honza Kakáč (REBEL), který uhrál celých 25 bodů. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Vážená hráči, podzimní část 6. ABL Tišnov je za námi. Před námi je teď Mistrovství Tišnova, na které se můžete přihlásit ZDE. Ještě si Vás dovolíme pozvat na náš Tradiční Štěpánský turnaj, kde musíte zahrát co nejméně. Stále máme volná poslední místečka a přihlásit se můžete ZDE.

Od nás je to tento rok vše. Popřejeme Vám vykročení do nového roku správnou nohou, a AŤ VÁM TO PADÁ I V ROCE 2020!

Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov