Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Rebel vyhrál první kolo 6. ABL Tišnov

« zpět na seznam

20.9.2019

Rebel vyhrál první kolo 6. ABL Tišnov

Svůj první hrací den odehrála na našem centru Xbowling Tišnov 6. ABL Tišnov. Šestá liga měla, co se obsazenosti týče, jeden z nejkomplikovanějších startů. Na poslední chvíli se odhlásil Davidův vítězný tým, za který expresně zaskočil zcela nový tým Shellaci. Zároveň bez omluvy nedorazil tým ESBIČA, který svoji účast v ABL nakonec odpískal. Nejlépe do šesté ligy vkročil tým Rebel, a to konkrétně vítězstvím prvního kola.

První místo v tabulce aktuálně drží Rebel (18 b.). Druhé místo patří ATD… (16 b.). Rychlý koule a Úsušáci mají sice stejný počet bodů (15 b.), ale na základě skóre si rozdělili 3. a 4. místo. Nováček soutěže potrápil nejednoho zkušenějšího hráče, ale nakonec po prvním kole patří Shellakům (11 b.) páté místo, ale pouze se sedmibodovou ztrátou na první tým!

Nejlepším a nejužitečnějším hráčem kola byl Jirka Němec (Rebel) s průměrem 163,80 a všemi 5 získanými body. O nejvyšší nához kola se postaral Ondra Hájek (Shellaci), který se s náhozem 194 nezaspal jako úplný nováček vůbec špatně! Nejlepší hráčkou byla Katka Kessnerová s průměrem 159,20. Rebel pak posbíral ještě týmové statistiky v podobě nejvyššího průměru 460,20 a nejvyššího náhozu 518. Na celkové výsledky se můžete podívat ZDE.

Jak je z výše napsaných řádků patrné, 6. ABL Tišnov bude pouze pětičlenná, a tak se otevírá možnost pro tréninku chtivé hráče! Otevřeli jsme pro Vás obsazovačku, kde se můžete přihlásit například se svým týmem a přijít si potrénovat v ABL atmosféře.

První kolo 6. ABL Tišnov je za námi. Druhé kolo je naplánováno na 30. září v 18:30. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov