Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Říjnovou skleněnku si odnesl Pepa Antonovič ml.

« zpět na seznam

1.11.2019

Říjnovou skleněnku si odnesl Pepa Antonovič ml.

Poslední říjnovou neděli byla odehrána další Tišnovská Devítka, která se tentokrát těšila parádní účasti 29 hráčů a hráček. Pro velký zájem jsme otevřeli o předehrávku, takže postup do vyřazovacích bojů byl značně ztížen. Vítězem turnaje se nakonec stal Pepa Antonovič ml., který s nejvyšším průměrem kraloval celému turnaji. Gratulujeme.

Jak již bylo napsáno, turnaje se zúčastnilo 29 hráčů. Do vyřazovacích kol nám postupovalo 18 hráčů, a tak se s námi po kvalifikaci rozloučilo hned 11 hráčů. Za zmínku rozhodně stojí historicky nejmladší účastník turnaje Adam Haxa, který ač konče na 29. místě, tak je třeba ocenit odhodlání měřit síly s dospělými. Rozhodně palec nahoru! Ve vyřazené jedenáctce skončila i Jana Muselíková, která si po kvalifikaci odnesla obsah měšce, který byl i tentokrát losován. Gratulujeme! Na postup z kvaldy bylo potřeba zahrát více jak 740 bodů. Tento nához zahrál Vašek Kovařík, který tak skončil těsně před branami vyřazovacích bojů a umístil se tedy na 19. místě.

Po kvalifikaci logicky následovala vyřazovací kola, která se hrála klasickým způsobem, a to 6 skupin po třech hráčích, pokaždé se odehrají dvě hry na součet a hráč s nejnižším náhozem vypadává. Hrají se celkově dvě kola, a poté nám vznikne finálová šestka, která hraje jednu hru o konečné umístění.

V první vyřazené šestici hráčů se nejlépe umístil Zdeněk Hurt, který skončil na celkovém 13. místě. V druhé vyřazené šestce je důležité, že na 10. místě skončil Jirka Vítek. Důležité je to proto, protože ve většině našich turnajů je vždy ve hře volný vstup na další turnaj, a konkrétně zde je to za desáté místo. Gratulujeme. Zmínit musíme ještě Franty Ježka, který se umístil na sedmém místě, kdy ho vyřadil Adam Bajer s náhozem pouze o tři body větším. Parádní souboj.

Po druhém vyřazovacím kole nám vznikla finálová šestka, která předvedla velice atraktivní finále, kdy zejména na prvních třech místech byla opravdu znát touha po vítězství!

Na šestém místě se umístil Lukáš Petrák (192 b.). Na pátém místě se umístil Jirka Borek (208 b.). Čtvrté místo zbylo na Martina Haxu (213 b.). Na třetím místě se umístil Adam Bajer (232 b.). Na druhém místě se umístila nejlepší žena turnaje Lenka Zvěřinová (242 b.). Vítězem turnaje se s povedenou finálovou hrou stal Pepa Antonovič ml. (267 b.). Gratulujeme!

Říjnová Devítka je za námi a hodnotíme ji jako povedenou. Listopadová obsazovačka je již otevřená a v případě zájmu opět otevřeme předehrávku.

Slibovali jsme Vám obnovení turnaje dvojic, a jak jsme slíbili, tak také činíme. První Turnaj smíšených dvojic bude odehrán 12. prosince a pojedeme turnajovou sérii 4 turnajů! Propozice turnaje naleznete ZDE. Věříme, že obnovení tohoto turnaje oceníte, seženete si k sobě spoluhráče/spoluhráčku a uvidíme se na Turnaji smíšených dvojic. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov