Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Rosťa Poláček vyhrál srpnový Senior Cup

« zpět na seznam

15.8.2019

Rosťa Poláček vyhrál srpnový Senior Cup

Druhá srpnová neděle patřila na centru Xbowling Tišnov tradičnímu Senior Cupu. Turnaj se nám tímto turnaje přehoupl do třetí třetiny, a tak je na čase začít mobilizovat všechny síly, které budou potřeba do závěrečných bojů v celoročním žebříčku. Nejlépe turnaj zvládl tentokrát Rosťa Poláček, který se tak stal vítězem srpnového turnaje. Gratulujeme!

Srpnový turnaj se konal za účasti 15 hráčů. Věříme, že všichni ostatní hráči jsou již vydovolenkovaní, a tak budou plni sil do následujících 4 turnajů, které nás čekají do konce roku.

Ani tentokrát se průběh turnaje neměnil. Hrálo se šest kvalifikačních her, následovalo vyřazovací kolo play-off, a poté finále, které se hrálo na jednu hru.

Pro postup z kvalifikace bylo potřeba zahrát více jak 847 bodů. Přesně tolik bodů zahrál Petr Toufar, který se tak umístil na 13. místě, a skončil tak jako první nepostupující do vyřazovacích bojů.

Po napínavých vyřazovacích hrách nás opustilo 6 hráčů. Vypadla zde i jediná hráčka v turnaji Lenka Svěráková, která se ale umístila na 10. místě. Jak všichni určitě víte, 10. místo u nás znamená volný vstup do dalšího turnaje. Gratulujeme. Na nešťastném 7. místě se umístil Karel Bajer, který tak skončil hned před branami finále.

Finále se hrálo na jednu jedinou hru. Čísla tentokrát nepadala nikterak vysoká. Nepadla dokonce ani žádná dvoustovka, ale o to napínavější finále bylo. Vyhrát totiž mohl téměř každý.

Finále dopadlo následovně:

6. místo Jarda Vrkoč (126 b.), 5. místo Miloš Otiepka (141 b.), 4. místo Luba Blažek (147 b.), 3. místo Franta Ježek (172 b.), 2. místo Jirka Vítek (180 b.) a vítězem srpnového Senior Cupu se stal Rosťa Poláček (193 b.). Gratulujeme!

Srpnový turnaj je minulostí. Před námi je zářijový turnaj, na který je obsazovačka již otevřena. Rozhodně doporučujeme sledovat i celoroční pořadí, které naleznete ZDE. Výsledky turnaje pak naleznete ZDE. Užijte si náležitě zbytek letních prázdnin a budeme se na Vás těšit zase v září.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov