Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Rychlíci vyhráli áčkovou skupinu ŠBL

« zpět na seznam

21.2.2019

Rychlíci vyhráli áčkovou skupinu ŠBL

Poslední hrací den ŠBL odehrála na centru Xbowling Tišnov skupina A. Jedni z nejmladších účastníků ŠBL se s turnajovou atmosférou popasovali skvěle. Oproti prvním dni, kdy si žáčci MŠ a ZŠ Předklášteří teprve zažívali turnajovou atmosféru, poslední den už počítali jednotlivé body do celkového pořadí. První ročník skupiny A se nejlépe vydařil RYCHLÍKŮM, kteří si odnesli zlaté medaile. Gratulujeme!

Poslední finálový den základní části se nesl v duchu napětí, neboť jak již bylo řečeno, týmy ke konci hracího dne počítaly jednotlivé body, které rozhodovaly o konečném pořadí. A radost, která provázela závěrečné vyhlášení výsledků, pak jen dokreslila atmosféru celého dne.  Krom vítězů, zažil velkou radost i tým LOVCŮ, kteří posledním zápasem poskočili na medailové pozice. Takže drama až do samotného konce.

Celková tabulka dopadla následovně:

Na šestém místě se umístil TARYHO TÝM, který získal 44,5 bodů. Páté místo uhráli TYGŘI, kteří získali 46 bodů. BÍLÍ VLCI se umístili na 4. místě, když uhráli 48 bodů. LOVCI si ulovili třetí místo s celkovým součtem 49 bodů. KUŽELKY získaly stříbrné medaile za celkový zisk 54 bodů. Vítězem celé skupiny se stali RYCHLÍCI, kteří dokázali za všechny čtyři hrací dny uhrát 58,5 bodů. GRATULUJEME!

Musíme ještě vyzdvihnout dva individuální výkony, o které se postarali Simonka Kosová a Radim Havlík. Oba totiž dokázali být nejlepší hráčkou a nejlepším hráčem v průběhu celé soutěže. Gratulujeme!

Na celkové výsledky soutěže se můžete kouknout na www.bowlingovaliga.cz.

Školní Bowlingová Liga skupiny A má dohráno. Velké díky patří všem zúčastněným žáčkům za příkladný přístup a zápal pro hru. Opomenout nesmíme ani paní učitelky, které pomáhaly takto velkou bandu dětí ukočírovat. V neposlední řadě patří velký dík České Bowlingové Asociaci, bez které by Školní Bowlingová Liga nemohla existovat. Děkujeme!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov