Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Rychlý koule mohou pohlížet na vidinu postupu

« zpět na seznam

6.3.2020

Rychlý koule mohou pohlížet na vidinu postupu

6. ABL Tišnov odehrála své první kolo v jarní části ABL. Velice hezky složená skupina, kde lze očekávat napjaté zápasy, protože se zde mísí týmy, které ještě před pár sezonami hrály vyšší soutěže s těmi, které ještě nedávno hrály 8. ligu! Vítězem prvního kola se stal tým Rychlý koule, který povolal do svých řad silnou posilu.

Vítězem kola se stal tým Rychlý koule (19 b.), za který nastoupil do nové sezony Milan Rössler, který dříve hájil barvy týmu Rolling Balls. Posila to je více než platná, a tak uvidíme, jak se bude situace kolem týmu vyvíjet dále. Druhé místo obsadil Trojský kůň (14 b.), který hned v prvním kole exceloval parádní výkoností. Udrží pánové tuto laťku i v příštím kole? Všechováci (13 b.) ztrácí na druhé místo pouhý bod, takže věříme, že se o toto místo v příštím kole rozhodně porvou. Teď je z toho třetí místo.  Ambiciózní tým Nechyť ryby (12,5 b.) ztrácí na druhé místo pouhý bod a půl, takže je to jeden z týmů, který též může co nevidět útočit na nejvyšší příčky, ale za stávající situace drží tento tým čtvrtou příčku. Úsušáci (9 b.) začali sezonu z pozvolna, ale zisk devíti bodů je dostatečný natolik, že kartami mohou rozhodně zamíchat. Momentálně ale čekají Úsušáci na pátém místě. Splitmani (7,5 b.) se v prvním kole teprve rozkoukávají a uvidíme, co předvedou příště. Výchozí pozici do druhého kola mají pánové ze šesté příčky.

Individuální výkony zapisoval zejména Milan Rössler (Rychlý koule). Milan zahrál nejvyšší průměr 187,40 a nejvyšší nához 223. Nejužitečnějšími hráči pro své týmy byly Standa Joska (Úsušáci) a Pepa Antonovič ml. (Všechováci). Oba hráči získali pět bodů. Jedinou hráčkou skupiny je Katka Kessnerová (Rychlý koule), která zahrála průměr 142,00. Týmový nejvyšší průměr zahrál tým Rychlý koule, který zahrál průměr 480,00. O nejvyšší nához se postarali pánové z Trojského koně, kteří hodili 548. Na výsledky se můžete kouknout ZDE.

První kolo 6. ABL Tišnov je odehráno. Druhé je v plánu 17. března v 18:30. Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov