Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Šamani řádili ve 4. lize

« zpět na seznam

10.10.2019

Šamani řádili ve 4. lize

Čtvrtá ABL Tišnov odehrála své třetí kolo, a tím pádem má odehranou první polovinu podzimní části ABL. Po třetím kole se nám výsledková tabulka rozdělila na hezké tři části, takže očekáváme zajímavé souboje v dalších kolech. Třetí kolo vyhráli Šamani, kteří získali 19 bodů.

Tabulka se nám rozdělila na tři části, a to tak, že je vždy minimální bodový rozdíl mezi dvěma týmy.

Na prvním místě je stále Kartep (52 b.). Druhé místo udržuje Arizonská Obroda (49,5 b). Tyto dva týmy jsou tak aktuálně adepty na vítězství v lize.

Třetí místo patří Šamanům (38 b.). Čtvrté místo obklopují Pacienti (35,5 b.). I tyto dva týmy mají minimální bodový rozdíl a drží pohodlný střed tabulky.

Chvost tabulky drží pátí Kominíci (26 b.) a Kadla Team (24 b.) na šestém místě. Oba týmy oběd s minimálním bodovým rozdílem.

Hráčem kola byl Jarda Kolařík (Arizonská Obroda) s průměrem 186,60 a nejvyšším náhozem 207. Zároveň byl i ve skupince nejužitečnějších hráčů. Hráčkou kola byla Renča Vrtěnová (Arizonská Obroda) s průměrem 165,20. Nejlepší týmový průměr zahrála Obroda, a to 492,00. Nejvyšší nához pak Šamani, a konkrétně to bylo 547. Ještě se zmíníme o tom, kde naleznete celkové výsledky a nejužitečnější hráče. Ty naleznete na ZDE.

Třetí kolo 4. ABL Tišnov je za námi. Před námi je čtvrté kolo, a to bude odehráno 23. října v 18:30 na bowlingovém centru Xbowling Tišnov.

Závěrem ještě zmíníme otevřenou obsazovačku na tradiční Štěpánský Turnaj, který bude odehrán 26. prosince a budeme hrát opět o hezké bowlingové vybavení.

Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov