Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Šamani v posledním zápase vybojovali postup!

« zpět na seznam

30.7.2020

Šamani v posledním zápase vybojovali postup!

Asi nejnapínavější Tišnovská liga se odehrála 28.7. 2020 na našem centru v Tišnově. Do posledního zápasu se nevědělo, kdo se vlastně objeví na bedně, jelikož mezi 1. a 4. místem byl bodový rozdíl pouze 1,5 b. Podmínky nám ztížilo počasí. Kvůli vydatným bouřkám došlo k výpadkům proudu, a tak se celý večer lehce protáhnul. Šampióny 4. ABL Tišnov se nakonec stali Šamani. Gratulujeme!

Výsledky byly opravdu těsné, a tak se na první místo dostali dlouhodobě vyrovnaně hrající Šamani (80 b.). O druhém a třetím místě musel rozhodovat celkový počet shozených kuželek a tím šťastnějším týmem se stal Kartep (79 b.). Třetí místo s nižším počtem kuželek patří týmu Mark it Zero! (79 b.), který pořád vyhlížel, jak dopadne poslední duel mezi Simpsnovi Tišnov a Kominíky, jelikož rozhodoval o celkovém umístění na bedně. Simpsnovi(y) Tišnov (78,5b.) nezvládli(y) poslední zápas a bohužel to pro ně znamenalo pouze 4. místo. Páté místo patří Kominíkům (72 b.), kteří vlastně rozhodli o celkovém pořadí posledním zápasem. Šesté místo v tabulce zaujali Pacienti (61,5 b.).

Nejlepší hráč potřeboval odehrát minimálně 12 her, aby se mohl zapsat do bowlingových análů. Tímto hráčem se nakonec stal Jan Kolařík (Mark it Zero!) s průměrem 169,17. S tímto oceněním si zároveň odnesl ocenění pro nejužitečnějšího hráče za nejvíce získaných bodů, a to 21. Nejlepší ženou ročníku se stala juniorka Lucie Hrazdírová (Pacienti) s průměrem 165,40. Můžeme tady vidět, že mezi mužem a ženou není v bowlingu úplně velký rozdíl. Nejvyšší týmový průměr si obhájil vítěz ligy, tým Šamani s průměrem 484,23. Avšak těm se o kuželku nepovedl nejvyšší nához a ten putoval k druhému týmu ligy, a to Kartepu za krásných 572. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Po velmi dlouhé jarní sezóně se nám už blíží rovnou ta podzimní a náš tým se velmi těší, že se s vámi zase potká na našem bowlingovém centru.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov