Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Simpsonovi(y) Tišnov vyhráli(y) 5. ligu!

« zpět na seznam

24.11.2019

Simpsonovi(y) Tišnov vyhráli(y) 5. ligu!

Poslední hrací den odehrála 5. ABL Tišnov, která nám tak pomalu odstartovala závěrečná kola základní části podzimní ABL 2019. Nejnapínavější skupina předvedla parádní finále, kdy o konečném pořadí rozhodl až úplně poslední zápas sezony. Vítězem 5. ABL Tišnov se stal čistě ženský tým Simpsonovi Tišnov. Gratulujeme!

Vítězem soutěže se stal tým Simpsonovi Tišnov, a díky tomuto vítězství má tento tým právo účasti v novém turnaji, který jsme příhodně nazvali Turnaj Mistrů. Všichni vítězové domácí ABL Tišnov mají právo na účast v tomto turnaji, který nám otevře novou sezonu ABL. Kapitánka týmu bude kontaktována.

Jak je napsáno výše v předmluvě, poslední zápas finálového večera rozhodl o celkovém umístění na bedně. Rozdíl mezi prvním a třetím týmem jsou pouhé dva body, takže opravdu nebylo do poslední chvíle jasné to, kdo nakonec soutěž vyhraje.

Celkovým vítězem 5. ABL Tišnov se stal čistě ženský tým Simpsonovi Tišnov (97 b.). MARK IT ZERO (96 b.) bojoval do posledních kuželek a je z toho parádní druhé místo. EMILY (95 b.) potrápila marodka, ale nakonec je z toho třetí místo na bedně. Šviháci (84 b.) se hodně snažili, a mít soutěž ještě o pár zápasů více, tak by do umístění na bedně určitě také promluvili. Takhle je z toho nakonec čtvrté místo. Odpadlé Lamy (78 b.) nám skupinu uzavírají na 5. místě, ovšem jak to bude se sestupem, to ještě není vůbec jisté! (5členná skupina…)

Nejlepším hráčem celé skupiny byl vyhlášen Martin Kadeřábek (EMILY) s průměrem 173,57. Nejlepší hráčkou byla Eliška Janečková (Simpsonovi Tišnov) s průměrem 149,27. Nejužitečnějším hráčem se stal Honza Kolařík (MARK IT ZERO), který za celou sezonu získal 23 bodů a také nejvyšší nához celé soutěže 256. Na statistiky celé soutěže můžete kouknout ZDE.

5. ABL Tišnov je pro podzim 2019 u konce. Ovšem před námi jsou teď mistrovství měst. Do Mistrovství Tišnova se můžete přihlásit ZDE.

Od ABL si teď dáme menší pauzu a po Novém roce, resp. po celorepublikovém finále ABL, Vás budeme kontaktovat s novými termíny pro jarní část ABL jaro 2020 a budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov