Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Simpsonovi(y) Tišnov vyhráli(y) třetí kolo 5. ligy

« zpět na seznam

10.10.2019

Simpsonovi(y) Tišnov vyhráli(y) třetí kolo 5. ligy

Třetí kolo odehrála tišnovská 5. ABL. Pátá liga je jedna z těch vyrovnanějších, co se výkonů týče, a tak je možné, že se tabulka bude měnit každým dnem, přesně tak, jak tomu bylo i třetí kolo. Vítězem kola se stal tým Simpsonovi Tišnov, který je jako jediný čistě v ženském složení, co se ABL v Tišnově týče.

Tabulka doznala po třetím kole výrazných změn. Tou nejvýraznější je prvenství týmu Simpsonovi Tišnov (53 b.). Druhé místo patří EMILY (50 b.). Třetí místo drží tým MARK IT ZERO (44 b.). Čtvrté místo patří Švihákům (41 b.) a páté místo drží Odpadlé Lamy (37 b.). Rozdíl mezi prvním a pátým týmem je 16 bodů, což je výsledek, který je hratelný během dvou kol. Uvidíme tedy, jakým směrem se tabulka posune ve čtvrtém kole.

Hráčem kola byl tentokrát Jirka Konečný (EMILY) s průměrem 170,80. O nejvyšší nához kola se postaral švihák Ivo Koláček, který zahrál 227. Nejlepší hráčkou kola byla Jana Navrátilová (Simpsonovi Tišnov). Nejužitečnějšími hráči, resp. hráčkami, byly Eva Šimečková a Jana Navrátilová (obě Simposnovi Tišnov). Tým EMILY se postaral o nejvyšší týmový průměr večera, a to 498,00. O nejvyšší týmový nához 538 se pak postaraly děvčata z týmu Simpsonovi Tišnov. Na celkové výsledky se můžete kouknout ZDE.

Třetí kolo 5. ABL Tišnov je za námi. Do čtvrtého kola se podíváme 21. října v 18:30 na centru Xbowling Tišnov.

Dovolíme si Vás ještě pozvat na náš tradiční Štěpánský Turnaj, který bude odehrán 26. prosince a obsazovačka je na něj již otevřena. Opět budeme hrát o parádní bowlingové ceny.

Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov