Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Školní bowlingová liga sk. B má dohráno!

« zpět na seznam

20.2.2019

Školní bowlingová liga sk. B má dohráno!

19. února byl odehrán první závěrečný den základní části Školní Bowlingové Ligy, která u nás v tomto školním roce odstartovala. Historicky první skupinou, která odehrála svůj první závěrečný den na centru Xbowling Tišnov byla skupina B, kterou tvoří žáci MŠ a ZŠ Předklášteří. Vítězi skupiny B se stali ČERNÍ LVI. Gratulujeme!

Pochvalu si zaslouží všichni žáci, kteří se ŠBL zúčastnili. Každým hracím dnem rostlo nejen napětí, kdo si odnese pohár pro vítěze, ale i žáci rostli jako hráči, kteří získávají na rozběhu větší jistotu a zapálení pro hru. Na všechny hráče čekalo v poslední den základní části vyhlášení, po kterém si každý odnesl nějaké drobné ocenění.

A jak celá skupina B dopadla?

Na šestém místě se umístili REBELOVÉ, kteří získali 37 bodů. Páté místo obsadili WHITE TIGERS, kteří ukořistili 42,5 bodů. Obrovské drama jsme mohli vidět mezi 4. a 3. týmy tabulky, kdy se o konečném pořadí rozhodlo až posledním zápasem! O pouhého půl bodu méně zahráli ŠKOLÁČCI 5. A, kteří se tak umístili na 4. místě s celkovým ziskem 50,5 bodů. Třetí místo tak obsadili KUŽELÁCI, kteří získali 51 bodů a odnesli si tak bronzové medaile. Stříbrné medaile si odnesli SPORTOVCI, kteří se umístili na druhém místě se ziskem 56,5 bodů. A konečně celkovým vítězem se stali ČERNÍ LVI, kteří si za celkový zisk 62,5 bodů odnesli zlaté medaile. Gratulujeme!

O tom jak se dařilo týmům, to již víme, ale zmínit musíme i jednotlivce. Nejlepší hráčkou celé soutěže se stala Timea Fuchsová, která za celou soutěž zahrála bowlingový průměr 72,42 bodů na hru. Nejlepším hráčem pak byl Tomáš Chlubný, který zahrál průměr 66,67 bodů na hru. Taktéž gratulujeme k parádním výkonům! Na celkové výsledky se můžete kouknout na www.bowlingovaliga.cz

Základní část Školní Bowlingové Ligy skupiny B je u konce. Věříme, že si všichni hráči i hráčky svoji první životní zkušenost se sportovním bowlingem náležitě užili a potkáme se s Vámi zase v příštím školním roce!

Závěrem musíme poděkovat všem vyučujícím MŠ a ZŠ Předklášteří, kteří se podíleli na organizaci jednotlivých hracích dní. Velké díky také patří České Bowlingové Asociaci, bez které by v Tišnově ŠBL vůbec nemohla fungovat. Všem děkujeme!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov