Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Splitmani uhráli první vítězství v 7. ABL Tišnov

« zpět na seznam

20.9.2019

Splitmani uhráli první vítězství v 7. ABL Tišnov

Tento týden odehrála 7. ABL Tišnov svoje první kolo na centru Xbowling Tišnov. Povedená skupina plná správných bowlingových nadšenců, přesně takhle se dá sedmá liga popsat. Zde se totiž mísí týmy, které ještě nedávno byly bowlingem nepolíbené, společně s týmy, které bowling již nějaký ten pátek hrají, ale mají rádi svoji bowlingovou pohodu, kterou zažijete právě v nižších soutěžích. První kolo nejlépe zvládli Splitmani.

Splitmani (18 b.) do soutěže nastoupili velice slibně, a hned je z toho první místo v tabulce. Na záda jim dýchají Všechováci (17 b.), kteří většinou chtějí hrát o příčky nejvyšší, a tak uvidíme, jak se jim sezona vydaří. Aktuálně je z toho druhé místo. V minulé sezoně nováček ABL tým Nechyť ryby (16 b.) zažil velice povedenou sezonu. Tentokrát bude postup složitější, ale určitě ne nereálný. Momentálně náleží týmu třetí místo. RAPO (13 b.) má na první místo ztrátu pouhých 5 bodů, což odpovídá jednomu utkání. V současné chvíli drží RAPO čtvrté místo. Trylyjon chib (8 b.) má v držení pátou příčku, ale u tohoto týmu člověk nikdy neví, jaké eso vytáhnou v příštím kole. Trojský kůň (3 b.) draftoval do týmu staronové tváře i úplné ABL nováčky, a tak je na vytvořené té správné „chemie týmu“ ještě brzy, a proto je z toho šesté místo.

Nejlepším a nejužitečnějším hráčem kola byl Janko Mižák (Splitmani) s průměrem 170,80 a pětibodovým ziskem. Nejlepší hráčkou byla Denča Němcová (Trylyjon chib) s průměrem 147,00. Týmově se ale nejlépe dařilo Všechovákům, kteří zahráli průměr 448,80 a nejvyšší nához 498. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.  

Druhé kolo 7. ABL bude odehráno 1. října v 18:30 na centrum Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov