Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Suverénním vítězem 6. ABL Tišnov se staly Rychlý koule

« zpět na seznam

9.8.2020

Suverénním vítězem 6. ABL Tišnov se staly Rychlý koule

Už před začátkem bylo jasné, kdo se stane vítězem, ovšem co nebylo jasné bylo to, jak bude tabulka vypadat dále. Rychlý koule měly už před začátkem takový náskok, že bylo již nemožné, aby ho ztratili. O ostatních pozicích se bojovalo až do poslední hry a druhou a třetí příčku rozhodoval poslední společný zápas.

Jak jsme již říkali, suverénním vítězem se stal tým Rychlý koule (103,5 b.), což je zatím největší bodový zisk v tišnovských ligách. Druhé místo patří zaslouženě týmu Všechováci (79 b.), kteří si druhou příčku vybojovali posledním zápasem s týmem Splitmani (75 b.), ti skončili na třetí pozici. Bramboru si odnáší tým Nechyť ryby (68,5 b.). I když se celý večer snažili a dodržovali pitný režim, nebylo jim to na konci nic platné. Pátá příčka patří Úsušákům (65,5 b.). A poslední místo vyšlo na tým Trojský kůň (58,5 b.).

Nejlepším a také nejužitečnějším hráčem se stal Pepa Antonovič ml. (Všechováci) s průměrem 175,13 a ziskem 24 bodů. Ten si také připsal nejvyšší nához, a to 225. Stává se už pomalu tradicí, že nejlepší hráč je i ten nejužitečnější. Nejlepší ženou se s průměrem 142,60 stala jediná žena ligy Katka Kessnerová (Rychlý koule). To, že je jediná žena však neubírá na významnosti, jelikož s tímto průměrem by se ve vyšších ligách mezi ženami neztratila. Nejvyšší týmový průměr zaznamenal vítěz ligy Rychlý koule a to 466,17. Nejvyšší a také nejnižší týmový výkon si připsal tým Nechyť ryby a to 550 a 336. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Jarní část 6. ABL Tišnov máme za sebou a už pomalu můžeme vyhlížet tu podzimní, které odstartuje za pár měsíců. Pokud kapitáni některého z týmu tuší, že do nové sezóny nesloží tým, dejte nám prosím vědět obratem, protože již pracujeme na termínech podzimní soutěže. Dále si Vás dovolíme pozvat na otevřené Mistrovství Tišnova, které se hraje v několika kategoriích, a to i v kategorii P165 (pro hráče s průměrem do 165) a P135 (pro hráče s průměrem do 135). Šanci na umístění v kategorii tedy má tentokrát opravdu každý :) Více se dozvíte ZDE. My se na vás budeme opět těšit na našem bowlingovém centru v Tišnově.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov