Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Šviháci o sobě dali vědět v 5. lize!

« zpět na seznam

28.9.2019

Šviháci o sobě dali vědět v 5. lize!

 5. Amatérská Bowlingová Liga Tišnov odehrála svůj druhý hrací den. Jedna ze dvou pětičlenných skupin má velice napínavý průběh. Body se tentokrát dělily velice těžce, a bojovalo se tak o každý bod. Žádný z týmů neodešel s prázdnou a celkový rozdíl součtu bodů všech týmů byl pouhých 5 bodů! Nejvíce z celé situace vytěžili Šviháci, kteří ač aktuálně na čtvrtém místě, tak uhráli vítězství kola. Hráčem a hráčkou kola Zdeněk Hurt a Jana Navrátilová.

Bodové rozdíly ve skupině se zatím drží v rámci 11 bodů. To je stav, který se dá srovnat během jednoho jediného dne. Ve skupině se lehce oddálili Mark It Zero (36 b.) na prvním místě a EMILY (35 b.) na místě druhém. Přesně uprostřed tabulky se drží Simpsonovi Tišnov (29 b.), kteří jsou na třetí místě. Vítěz kola Šviháci (25 b.) si drží 4. místo. Odpadlé Lamy mají totožný bodový stav jako Šviháci, ale skóre hraje v jejich neprospěch, proto zatím drží páté místo.

Hráčem kola byl tentokrát Zdeněk Hurt (Šviháci) s průměrem 177,80. Nejvyšší nához kola zahrál Martin Kadeřábek (EMILY), který zahrál 208. Hráčkou kola byla Jana Navrátilová (Simpsonovi Tišnov) s průměrem 153,20. Nejužitečnějšího hráče si dělí hned několik hráčů, takže doporučujeme kouknout do výsledků, které najdete ZDE. Nejvyšší týmový průměr zahráli Šviháci474,00. O nejvyšší nához se postarali pánové z EMILY, a to 553.

Druhé kolo 5. ABL je za námi. Třetí kolo je naplánováno na 8. října a my se na Vás budeme těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov