Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Šviháci utvrzují pozici lídra v 6. ABL Tišnov

« zpět na seznam

2.4.2019

Šviháci utvrzují pozici lídra v 6. ABL Tišnov

Polovinu soutěže už má za sebou i 6. ABL Tišnov. Vítězem 3. hracího večera se stali Šviháci, kteří získali opět 18 bodů a utvrdili si tak post dosavadního lídra. Souboje v 6. lize jsou však opravdu zajímavé. U většiny z nich rozhodují poslední hody. Například v posledním kole byl největší týmový rozdíl na páru drah 9 kuželek! Nutno podotknout, že některým k těmto číslům pomohl nový seniorský HDC. :)

Pořadí v celkové tabulce se od posledního kola nezměnila, tak budeme doufat, že se tabulka pohne třeba už příští hrací večer. Tabulku tedy stále vede handicapovaný tým Šviháci (54,5 b.), druhá příčka patří prozatím Úsušákům (43 b.), bronzový je tým REBEL (38 b.), na bramborové pozici najdeme Odpadlé Lamy (35 b.), na záda jim dýchá Trojský kůň (32 b.) a tabulku nám uzavírají Všechováci (22 b.).

Nejužitečnějšími hráči kola, kteří získali všech 5 bodů, byli všichni přítomní Zdeňkové, čili Zdeněk Máčka (Odpadlé Lamy) a Zdeněk Hurt (Šviháci). Zdeněk Hurt měl také nejvyšší průměr kola – 175,20. O nejvyšší nához kola se postaral Pepa Antonovič ml. (Všechováci), který ve čtvrtém kole zahrál 214. Nejlepší hráčkou kola se stala Alča Flídrová (Odpadlé Lamy), která si zahrála jednu hru s průměrem 104 bodů. :)
Nejvyšší týmový nához 520 padl za večer celkem třikrát! Poprvé Švihákům ve třetím kole. Poté se objevil v posledním kole hned dvakrát, a to na obrazovkách drah 5 a 6, kdy proti sobě bojovali Odpadlé Lamy a Šviháci. Nejvyšší průměr 477,00 si za večer udrželi opět handicapování lídři Šviháci. :)

Na výsledky se také můžete podívat ZDE.

Z třetího hracího večera je to vše. Do druhé poloviny se nám 6. ABL Tišnov podívá v pondělí 15. dubna18:30. Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov