Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Šviháci vyhráli 6. ABL Tišnov

« zpět na seznam

24.5.2019

Šviháci vyhráli 6. ABL Tišnov

6. ABL Tišnov odehrála své finálové kole, ve kterém se rozseklo to, kdo soutěž opustí jako vítěz, kdo jako sestupující tým, a kdo si ukořistí další místa na bedně. A téměř na všech příčkách došlo v 6. kole ke změně, takže poslední kolo stálo opravdu za to. Svoji jistotu si pohlídali Šviháci, kteří se stali vítězi šesté ligy, a na podzim si tak zahrají 5. ABL Tišnov. Gratulujeme!

Jak již bylo řečeno, téměř v celé tabulce došlo k zásadním změnám, oproti předposlednímu kolu, kdy šly týmy do finále s tím, že je opravdu o co hrát. Šviháci (98 b.) od druhého dne kontrolovali první pozici, která jim zůstala až do finálového kola, takže jim právem patří první místo. V pátém kole nasadily Odpadlé Lamy (80,5 b.) závratné tempo, a nakonec z toho udělaly neskutečné druhé místo. Úsušáci (79 b.) v šestém kole trochu zaváhali, a nakonec je z toho těsné třetí místo. REBEL (71 b.) zakončil sezonu na čtvrtém místě. Všechováci (63 b.) po silném finálovém večeru získali dostatečný počet bodů na to, aby poskočili na páté místo, a vyhnuli se tak přímému sestupu ze soutěže. Trojský kůň (58,5 b.) si v posledním kole zajistil sestup do nižší soutěže, takže si podzimní část odbrnká v sedmé lize. To je konečné stádium tabulky.

Máme tu také náhled do individuálních statistik.

Nejlepším hráčem skupiny byl Zdeněk Máčka (Odpadlé Lamy) s průměrem 170,56. Nejlepší hráčkou skupiny byla Alča Flídrová (Odpadlé Lamy). O titul nejužitečnějšího hráče skupiny se zasloužil Zdeněk Hurt (Šviháci) za zisk 26 b. Nejvyšší nához 234 zahrál Zdeněk Koloc (Odpadlé Lamy). Odpadlé Lamy zahrály nejvyšší týmový nához 566. O nejvyšší týmový průměr 459,93 se zasloužili Šviháci. Na celkové statistiky můžete kouknout ZDE.

6. ABL Tišnov dohrála svoji základní část, ale jarní části ABL ještě konec není. Na programu je teď Mistrovství Tišnova, na které se můžete přihlásit ZDE. Dále můžete zkusit týmové baráže na MČR ABL, nebo se zúčastnit Letní Tišnovské Devítkové Ligy, do které se můžete přihlásit ZDE.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov