Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Termíny LTDL 2020 a turnaje

« zpět na seznam

13.7.2020

Termíny LTDL 2020 a turnaje

Vážení bowlingoví příznivci,

Omlouváme se za drobné zdržení, ale potřebovali jsme doplnit alespoň jeden tým do LTDL 2020, abychom mohli definitivně utvořit termínový kalendář LTDL 2020. Zároveň jsme stanovili datum závěrečného turnaje smíšených dvojic. Vzhledem ke značenému zájmu o turnaj navrhli bowleři turnaj pořádat častěji, a tak se s největší pravděpodobností setkáme i s celoročním pořadím, které započne v nové bowlingové sezóně. 

Termíny LTDL 2020 najdete ZDE. Hledáme ještě ideálně dva týmy do skupiny "C". To proto, aby i tato natřískaná skupina mohla odehrát předepsanou porci zápasů. Takže dvě místa jsou do LTDL 2020 stále volná! :)

Termín dohrávky turnaje Smíšených dvojic je stanoven na 20. srpna a přihlásit se můžete ZDE. Do budoucna je plánována série turnajů s celoročním pořadím :)

Naši Xbowlingoví trenéři si pro zájemce vytvořili jednodenní bowlingový kemp, kde můžete zlepšit své bowlingové dovednosti. Na trénikový kemp se můžete přihlásit ZDE. Zároveň upozorňujeme na možnost individuálních hodin s trenérem. Ceny mají pánové více než lidové, takže stačí kontaktovat mailem, nebo zprávou na FB a předáme Vám bližší info. 

V neposlední řadě si dovolíme ještě zmínku našeho letního LOW-GAME turnaje, který je naplánován na 26. července. Budeme losovat bowlingové ceny. V cenách se objeví nová bowlingová koule, permice na bowling, nebo třeba hodiny s trenérm. Rozhodně doporučujeme účast, protože ceny jsou losovány mezi všechny účastníky turnaje! :) Přihlásit do turnaje se můžete ZDE.

Děkujeme a budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team - bowling Tišnov