Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

TGNCK vybojovalo postup do 1. ligy!

« zpět na seznam

18.5.2019

TGNCK vybojovalo postup do 1. ligy!

2. ABL Morava sk. JIH má dohráno. Finálové kolo bylo odehráno na bowlingovém centru Xbowling Tišnov 16. května. Do finálového kola šly hned 4 týmy soutěže s tím, že stále mohou hrát o umístění na bedně, tedy o třetí místo. Krásné boje o prvenství sváděly týmy TGNCK a 3M, kdy z těchto soubojů lépe vyšlo právě TGNCK, které se tak stalo vítězem 2. ABL Morava sk. JIH. Gratulujeme!

Vítězem skupiny se stal tým TGNCK (90,5 b.). Druhé místo obsadil tým 3M (84 b.). Třetí místo překvapivě urvalo Tišnovské pivo (73 b.), které se téměř po celou dobu soutěže drželo na chvostu tabulky. Čtvrté místo patří týmu BC Kadaver (69,5 b.). Páté místo uhrál ČEZAR (67 b.). O jeden bod méně než ČEZAR, zahráli Rolling Balls (66 b.), kteří tak pro příští sezónu odehrají v nižší soutěži. O celkové tabulce tedy máme jasno.

Následují individuální statistiky:

Nejlepší hráčkou skupiny byla Markéta Gabrhelová (3M) s průměrem 168,80. Nejlepším hráčem skupiny byl Ondra Surán (BC Kadaver) s průměrem 207,72 a nejvyšším náhozem 267. Ondra Surán, Jirka Vítek (TGNCK) a Mara Škrabal (3M) byli nejužitečnějšími hráči, když všichni tři získali pro své týmy 21 bodů. Nejlepší průměr 543,80 zahrál BC Kadaver. O nejvyšší nához 668 se postarali pánové z TGNCK. Na celkové statistiky můžete kouknout ZDE.

2. ABL Morava JIH má sice dohráno, ale jarní části ABL ještě konec není. Na programu je teď Mistrovství Tišnova, na které se můžete přihlásit ZDE. Dále můžete zkusit týmové baráže na MČR ABL, nebo se zúčastnit Letní Tišnovské Devítkové Ligy, do které se můžete přihlásit ZDE.

My se na vás budeme těšit zase na podzim.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov