Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

TGNCK vyhrál další kolo 2. ABL Morava B

« zpět na seznam

12.6.2020

TGNCK vyhrál další kolo 2. ABL Morava B

Po nucené pauze se nám opět rozběhla i 2. ABL Morava B. Ke svému druhému hracímu večeru se týmy dostavily 11. června na centrum Xbowling Tišnov. Vzhledem k výjimečnému stavu se organizátoři uchýlili k variantě, kdy se pro tuto sezónu dohraje liga pouze v Tišnově. Důvod, proč tomu tak je ten, že byl vytvořen časový tlak na termíny a nestihlo se vyjednat termíny v centru Bowling Blansko. Pro příští sezónu je v plánu opět normálně pokračovat v zajetém režimu. Děkujeme za pochopení.

Druhé kolo nejlépe zvládl tým TGNCK (33 b.), který od prvního HD kontroluje první místo. Druhé místo patří týmů Xteam (27 b.). Třetí a čtvrté místo má bodovou shodu, ovšem v tomto případě rozhoduje o umístění celkové skóre. Třetí týmem jsou tedy Homonauti (23,5 b.) a čtvrté místo patří týmu Ting žaba (23,5 b.). O pouhý bod méně má tým Gule Boys (22,5 b.), který drží páté místo. Tabulku nám uzavírá tým 3M (20,5 b.). Pokud jste pozorně četli tabulku, tak jistě vidíte bodové rozdíly, které nám tvoří rozdíl jediného zápasu mezi 3. a 6. místem. Očekáváme tedy znatelné změny v tabulce během příštího kola!

Průměry a čísla padaly parádní. Nejlepším hráčem večera byl Karel Bajer (Gule Boys) s průměrem 200,00 a náhozem 242. Zmíníme i Vaška Saláška (3M), kterému, jak dobře Mara Škrabal podotknul na sociálních sítích, chybělo pouze pět kuželek a byl na průměru 200,00. Nejlepší ženou kola byla jednoznačně a bez debat Lucka Borková (Homonauti). Týmově pak měli nejlepší průměr Gule Boys (546,60). O nejvyšší nához 633 se zasloužil tým TGNCK. Celkové výsledky naleznete ZDE.

Druhé kolo 2. ABL Morava B je za námi. Třetí kolo je v plánu 25. června a opět se potkáme na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov