Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Totální převrat řídila v 5. lize Pivní sláma

« zpět na seznam

16.5.2024

Totální převrat řídila v 5. lize Pivní sláma

Ve středu 15. května 2024 se nám za spolupráce všech týmů 5. ligy podařilo dohrát pátý hrací den této skupiny. V našem centru Xbowling Tišnov se rozhodla stávkovat dráha číslo 3 a hodně to ovlivnilo naši Vaši ABL. Tato skupina se domluvila, jak odehrát toto kolo, abychom uzavřeli předposlední večery.

Finálové večery 3. a 4. ligy byly na tento týden odvolány a uvidíme, jak to bude z kraje příštího týdne, zda dorazí objednaný náhradní díl. Velký servis máme pak s AMF domluvený v termínu 27.-29.5.2024 a v těchto dnech bude omezený provoz centra, kdy otevřeno bude vždy až ve večerních hodinách. Tak snad se nám podaří dát vše brzy do té správné lajny. Tohle byla důležitá informace pro Vás všechny a můžeme jít na rekapitulaci předposledního hracího dne 5. ligy.

Po domluvě s kapitány nám vyšla vstříc s dohrávkou kola Pivní sláma (18,5 b. – celkem 67,5 b.) a byla za to odměněna mírou vrchovatou. Při celkové vyrovnanosti skupiny, což vyzdvihujeme v každém reportu, se Pivní sláma díky výbornému výsledku posunula z pátého místa až na třetí. A známá „škatulata“ pokračovala dál. Druhé místo bral tým Krvavý záda (18 b. – celkem 67,5 b.) a tady mám rovněž skok o dvě příčky, tentokrát ze čtvrtého místa na druhé. Jinak jste si jistě všimli, že oba mančafty mají stejný celkový počet bodů. Dalším týmem, který si polepšil, byli Úsušáci (17,5 b. – celkem 70,5 b.) a aby se to nepletlo, tak to bylo opět o dvě místa, z třetího na pozici lídra skupiny. Tím pádem je jasné, že tohle vše odnesli Moraváci (7 b. – celkem 64 b.) a Jumping boys (8 b. – celkem 61,5 b.), dva týmy, které první čtyři dny sváděly boj o první příčku a teď toto, sesazení na čtvrté a páté místo. Tabulku uzavírá Sourozenecké komando (6 b. – celkem 44 b.) a tady je to asi již pro konečné pořadí jasné, že to bude i po finálovce šesté místo. V každém případě, mezi prvním a pátým týmem máme rozdíl 9 bodů a jak ukázal tento pátý večer, ještě není v žádném případě hotovo.

A ještě krátce ke statistikám 5. HD. Hráč večera: Miroslav Beneš (průměr 181,00 bodu). Hráčka večera: Iveta Hájková (průměr 148,00 bodu). Nejužitečnější hráč: Jan Pařízek (zisk 5 bodů). Nejvyšší nához: Jiří Fasora (oba 214 bodů). Nejvyšší týmový nához: Krvavý záda (541 bodů). Nejlepší týmový průměr: Úsušáci (476,80 bodu).

Z pátého hracího dne 5. ligy je to vše. K finálovému šestému kolu bychom se v Xbowlingu Tišnov měli sejít v pondělí 20.5.2024 se začátkem v 18:30 hodin. Pokud bude nutná změna termínu, budeme co nejdříve kontaktovat kapitány týmů. V každém případě, těšíme se na Vás.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov