Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Trylyjon chib už podruhé vítězem hracího dne

« zpět na seznam

19.6.2020

Trylyjon chib už podruhé vítězem hracího dne

Třetí kolo odehrála 7. ABL Tišnov, která je tak další skupinou, která má za sebou první polovinu jarní části ABL. Sedmá liga má relativně roztaženou a stabilní tabulku. OVŠEM! Máme za sebou teprve první polovinu soutěže a v současné době víme, že se zapojují nová mládež z Xbowlingového TCM, někteří hráči využívají individuálních tréninků s trenérem, nebo chodí trénovat sami, a někteří hráči mají za sebou i starty ve vyšších ligách. Skupina, ačkoliv se jedná o sedmou ligu, má tedy obrovský potenciál, co se výkonosti týče!

Vítězem kola se stejně jako ve druhém kole, stal tým Trylyjon chib (51 b.), který aktuálně poskočil na první místo. Druhé místo drží Krvavý záda (44 b.), které budou svádět souboj s Pitbully (41 b.), kteří jsou hned za nimi na třetím místě. Shellaci (34 b.) jsou na čtvrtém místě, a oproti minulé sezoně se jim konkurenceschopnost výrazně zlepšila. Na záda jim dýchá Nejistá sezóna (30 b.), která je na pátém místě. Tabulku uzavírají Dietáři (25 b.), ale jakmile ustálí letošní sestavu, určitě tabulkou ještě zamíchají.

Hráčem kola byl Mara Homola (Pitbulli) s průměrem 187,50 a nejvyšším náhozem 244. Nejlepší hráčkou byla Pavča Procházková (Nejistá sezóna), která zahrála průměr 144,80. Bodově se pak nejlépe dařilo Marovi Homolovi (Pitbulli), Alešovi Navrátilovi a Renči Homolové (oba Trylyjon chib). Všichni zmínění hráči získali po 4 bodech. Nejvyšší týmový průměr zahrál tým Krvavý záda, a to 427,40. O nejvyšší nához 494 se postaral tým Nejistá sezóna. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

První polovina prodloužené jarní části je za námi. Následuje čtvrté kolo, které bude odehráno 30. června na centru Xbowling Tišnov. Těšíme se na Vás.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov