Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Turnaj smíšených dvojic byl dohrán!

« zpět na seznam

26.8.2020

Turnaj smíšených dvojic byl dohrán!

V kvalifikaci zahrály nejlépe páry Jirka Borek s Luckou Borkovou a Jarda KolaříkRenčou Kolařík Vrtěnovou. Pro tyto dva páry to znamenalo přímý postup do finále, avšak výsledky byly velmi vyrovnané, jelikož pouze o 4 kuželky nepostoupili napřímo Jarda Uher a Verča Dufková, a ti si tak museli zahrát semifinále.

Kousek bowlingového štěstí chyběl i dvojici Šimeček/Šimečková, která taktéž o 4 kuželky nepostoupila do dalších částí turnaje.

V Semifinále nejlépe zahrála dvojice Mára Škrabal a Markéta Gabrhelová. Ze semifinále musíme vyzdvihnout nához Jakuba Vlachoviče, a to krásných 255.

Ve finále se utkalo šest nejlepších párů a už rozhodoval každý frame. Nakonec se štěstí usmálo na dvojic Škrabal/Gabrhelová a zvítězili před dvojící Uher/Dufková o 12 kuželek.

Třetí místo obsadili Vlachovič/Lázeňská.

Jelikož to byl i poslední turnaj této série, tak se vyhlašovaly i ceny za celkovou Tour.

Na třetím místě se usadila dvojice Tomáš a Sabča Valder(33b.). Na třetím místě byla několikanásobná bodová shoda, ale o celkovém umístění tak rozhodoval počet odehraných turnajů. Druhé místo si zaslouženě odvezl Marek Škrabal s Markétou Gabrhelovou (38b.) a vítězství celé série připadlo dvojici ve složení Kuba Vlachovič a Verča Lázeňská (39b.), a to pouze o jeden jediný bod před druhým párem.

Děkujeme všem za skvělé výkony a za přízeň a těšíme se na příští ,,Tour“

Váš Xbowling team - bowling Tišnov