Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Tým Nechyť ryby zažil parádní premiéru v 8. lize

« zpět na seznam

24.5.2019

Tým Nechyť ryby zažil parádní premiéru v 8. lize

8. ABL Tišnov nám zakončila sérii domácích soutěží jarní části 20. ročníku ABL. Ačkoliv byla osmá liga pouze pětičlenná, na atmosféře soutěže to vůbec neubralo. Hned několik nových týmů zažilo premiéru turnajové atmosféry, a rozhodně si nevedly špatně. Nejlépe se se soutěží popasoval tým Nechyť ryby, který celou soutěž vyhrál. Gratulujeme!

Do posledního kola šla soutěž s tím, že je na všech pozicích o co bojovat. První dva týmy tabulky mohly bojovat o vítězství, kdy tým Nechyť ryby (118,5 b.) bojoval do posledních kuželek, a tým Lůzři (104 b.) své ambice tak nějak pohřbil snad v prvním zápase?! Tak či tak, Nechyť ryby obsadil první místo a Lůzři druhé. Hezky napínavá situace byla i v druhé polovině tabulky. O místo na bedně se rvaly všechny zbývající týmy. Třetí místo nakonec obsadili Moraváci (79,5 b.). Čtvrté místo obsadila Pivní Sláma (75,5 b.). Páté místo obsadil velice těsně tým Puzzle (72,5 b.).

To jak dopadla tabulka, už víme. To, kdo ovládl statistiky, se dozvíme teď:

Nejlepším hráčem skupiny byl Erik Novák (Nechyť ryby) s průměrem 155,73. Nejlepší hráčkou skupiny byla Maruška Jurovčínová (Puzzle). Nejužitečnějším hráčem byl Jirka Toman (Nechyť ryby) s celkovým ziskem 26 bodů. O nejvyšší nához 218 se postaral Michal Krásenský (Moraváci). O nejvyšší týmový nához se postaral tým Nechyť ryby, který nahodil 514. Tomuto týmu také patří nejvyšší průměr 425,13. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Ačkoliv 8. ABL Tišnov skončila, jarní části ABL ještě konec není. Na programu je teď Mistrovství Tišnova, na které se můžete přihlásit ZDE. Dále můžete zkusit týmové baráže na MČR ABL, nebo se zúčastnit Letní Tišnovské Devítkové Ligy, do které se můžete přihlásit ZDE.

Budeme se na Vás těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov