Xbowling Tišnov

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 201

Tým Puzzle opět vyhrál další kolo a 8. ligu čeká drama

« zpět na seznam

19.6.2020

Tým Puzzle opět vyhrál další kolo a 8. ligu čeká drama

Třetí kolo jarní části odehrála 8. ABL Tišnov. K vidění byly atraktivní utkání a nasvědčuje tomu i velice zajímavě rozdělená tabulka. Třetí kolo nejlépe zvládl tým Puzzle, který se stal již podruhé vítězem kola, a tak fotka vítězů patří právě tomuto týmu. Gratulujeme.

Tabulka je na prvních třech místě opravdu těsná. První místo drží Moraváci (52 b.), kteří ale mají pouze jeden bod k dobru, na druhý tým Puzzle (51 b.). Ještě menší rozdíl je pak mezi druhým a třetím místem, které dělí rozdíl pouhého půl bodu! O tento půl bod méně má tým T. O. Bílý Lev (50,5 b.), který tak kontroluje třetí příčku. Následuje bodová prodleva a 4. místo, které patří Pivní Slámě (34,5 b.). Páté místo patří Kočičím jazýčkům (25 b.). Šesté místo pak patří týmu Alfasquadra (12 b.), která má ale prozatím ztrátu z předchozího kola, kdy dala k dobru celých 25 bodů. Věříme ale, že bodové manko tento tým stáhne.

Hráčem kola se tentokrát stal Jarda Pařízek (Pivní Sláma) díky výkonům, za které by se nemusel stydět ani v nejvyšší domácí soutěži! Jarda zahrál parádní průměr 192,33 a také nejvyšší nához kola 221. V ženách to nejlépe padalo Marušce Jurovčínové (Puzzle). Nejužitečnějším hráčem byl Jura Mareš (T. O. Bílý lev), který získal všech 5 bodů. Nejvyšší týmový průměr zahrál tým Pivní Sláma, který zahrál průměr 416,60. Nejvyšší nához zahrál tým Puzzle, a to 477. Na celkové výsledky můžete kouknout ZDE.

Třetí kolo 8. ABL Tišnov je za námi. Čtvrté kolo je v plánu hned první červencový den, tedy 1. 7. na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Váš těšit.

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov